اجتماعی print
دستگیری عامل قتل سه عشایر هنگام فرار در میان گوسفندان
میزان
0 comment   10 visibility
سه شنبه 19 دی 1396 ساعت 09:12
چکیده مطلب
عامل درگیری و جنایت فامیلی پس از سه سال فرار در خرامه دستگیر شد.
به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان،آبان ماه سال ۹۳ بود که ماموران  انتظامی پاسگاه رحمت آباد شهرستان خرامه درجریان درگیری مسلحانه‌ای که به قیمت جان سه پسرجوان تمام شده بود قرار گرفتند. با حضور مأموران در محل حادثه وتحقیقات اولیه حاکی از آن بود که این درگیری بین عشایر منطقه‌ی جوی امیرین رحمت‌آباد رخ داده وهشت مردجوانی که عامل اصلی این درگیری مرگبار بوده‌اند متواری شده‌اند.
سردار احمدعلی گودرزی فرمانده انتظامی استان فارس گفت:ت حقیقات برای دستگیری متهمان این پرونده آغاز شد و با تلاش مأموران پلیس هفت نفر از عواملی که در جریان این درگیری مسلحانه حضور داشتند شناسایی و دستگیر شدند. درجریان بازجویی از متهمان مشخص شد عامل اصلی این حادثه‌ی خونین فردی با نام "ت" است که بعد ازجنایت به محل نامعلومی گریخته است. به این ترتیب تحقیقات برای شناسایی و دستگیری متهم آغاز شد، این درحالی بود که هیچ اطلاعی از مخفیگاه او اطلاعی در دست نبود. با این وجود مأموران دست از تلاش نکشیدند و سرانجام "ت" پس از سه سال فرار و زندگی مخفیانه‌ای که در پیش گرفته بود شناسایی و دستگیر شد.
سردار گودرزی  در خصوص دستگیری متهم فراری پس از گذشت سه سال از‌آغاز پرونده گفت: با توجه به حساسیت ماجرا مأموران  برای به سرانجام رساندن این پرونده از پیگیری کوچکترین سرنخی غافل نمی‌شدند. خوشبختانه تحقیقات پلیس پس از گذشت این سال‌ها نتیجه بخش بود و مشخص شد متهم فراری در این مدت ازدواج کرده و صاحب فرزند نیز شده و در منطقه‌ی اسماعیل‌آباد کربال شهرستان خرامه در یک دامداری زندگی مخفیانه‌ای رادر پیش گرفته.
رئیس پلیس استان فارس در ادامه اضافه کرد:تیمی از مأموران نیروی انتظامی با هماهنگی قضایی راهی محل موردنظر شده و به این ترتیب عملیات دستگیری وی آغازشد.متاسفانه اقوام و آشنایان "ت" با ایجاد سروصدا و درگیری با مأموران قصد داشتند متهم را فراری دهند. اما خوشبختانه با سرعت عمل مأموران و تیزهوشی آن‌ها  متهم درحالی که خود را در میان گله‌ی گوسفندان پنهان کرده بود و قصد داشت از این طریق دوباره پا به فرار بگذارد شناسایی و دستگیر شد.
سردار گودرزی  گفت:نیروی انتظامی همیشه در کمین متهمانی است که با مخفی‌شدن قصد دارند از دست قانون فرار کنند، اما با توجه به توانایی و تیزهوشی مأموران پلیس درنهایت این متهمان شناسایی و دستگیر می‌شوند.
انتهای پیام/
‍ ‍
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.