حوادث print
تایید خودکشی یکی از بازداشت شدگان در کلانتری 12 اراک
آفتاب
0 comment   8 visibility
سه شنبه 19 دی 1396 ساعت 16:13
چکیده مطلب
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مرکزی ضمن تایید خودکشی یکی از بازداشت شدگان در اراک گفت: با وجود اینکه آثار خودزنی بر روی جسد این فرد محرز است فیلمی از لحظه خودکشی وی نیز موجود است بنابراین با توجه به شواهد و قرائن موجود مرگ این فرد بر اثر خودکشی در کلانتری بوده است.
آفتاب‌‌نیوز : قاسمی با اشاره به خودکشی یکی ازمتهمان در بازداشتگاه کلانتری 12 اراک گفت: این فرد چندین سابقه کیفری و سابقه حمل مواد مخدر و خودزنی را در پرونده خود داشته است.
به گزارش آفتاب‌نیوز، این در حالی است که برخی رسانه‌ها به نقل از خانواده این فرد، گفته‌اند که وی هیچ‌گونه سابقه اعتیاد و حمل مواد مخدر نداشته است.
همچنین در روزهای اخیر و بعد از انتشار خبر فوت این جوان، پلیس اعلام کرده بود که وی از بازداشت‌شدگان حوادث اخیر نبوده و در ارتباط با مواد مخدر بازداشت شده بود.
با این حال، دادستان استان مرکزی ادامه داد: آثار خودزنی بر روی جسد این فرد محرز است؛ از طرفی فیلمی از لحظه خودکشی وی نیز موجود می باشد، بنابراین با توجه به شواهد و قرائن موجود مرگ این فرد بر اثر خودکشی در کلانتری تایید شده است.
به نوشته خبرگزاری میزان، دادستان اراک در پایان گفت: بلافاصله پس از گزارش موضوع، بازپرس سر صحنه حاضر و ادله را بررسی کرده است، در عین حال پرونده نیز برای پزشکی قانونی ارسال شده و در حال انجام تحقیقات است.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.