استان ها print
حجت الاسلام نبوی: دشمنان به دنبال از بین بردن اصل اسلام هستند
تسنیم
0 comment   9 visibility
جمعه 22 دی 1396 ساعت 09:07
چکیده مطلب
نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دشمنان به دنبال از بین بردن اصل اسلام هستند، گفت: دشمنان با مذاکره مانع پیشروی ما در مسائل هسته‌ای شده‌اند.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سید محمود نبوی در مراسم بزرگداشت شهدای هسته‌ای که در سالن همایش‌های دارالشفای حوزه علمیه برگزار شد، با اشاره به اینکه دو نوع دیپلماسی دینی و لیبرال در جامعه وجود دارد، اظهار داشت: متأسفانه در این چند سال دیپلماسی لیبرال بر دیپلماسی دینی بیشتر شده است.
وی با بیان اینکه قرآن کریم می‌فرماید از کفار ولی نگیرید، افزود: ولایت در برخی از آیه‌های قرآن کریم به معنای محبت است، بنابراین محبت به آمریکا و لبخند زدن به آنان ممنوع است، همچنین نیز با همکاری آمریکا می‌خواهیم با داعش بجنگیم که در واقع این کار محال است.
وی با اشاره به اینکه قرآن کریم می‌فرماید قیادت و رهبری دشمنان را نپذیرید چراکه باید در برابر دشمنان ایستادگی کرد، تصریح کرد: قرآن کریم نیز می‌فرماید هر فردی درصدد رابطه با دشمنان باشد خود آن نیز دشمن است و این کلام صدق می‌کند با اینکه هر فردی می‌خواهد با آمریکایی‌ها رابطه برقرار کند خود آن نیز آمریکایی است.
نبوی با بیان اینکه دشمنان به دنبال از بین بردن اصل اسلام هستند، عنوان کرد: اکنون‌که دشمنان با مذاکره مانع پیشروی ما در مسائل هسته‌ای شده‌اند به دنبال از بین بردن اصل نظام هستند، همچنین نیز تمام برنامه‌های رسانه‌های غربی به دنبال از بین بردن اصل اسلام است.
وی به دنبال کردن دیپلماسی التماسی از سوی سیاسیون در سطح بین‌الملل اشاره و ابراز کرد: با وجوداینکه کشور دارای ظرفیت‌های بسیاری است اما همچنان برخی نسبت به استفاده از این ظرفیت‌ها بی‌توجهی بوده و به خارج از کشور چشم‌بسته‌اند.
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.