استان ها print
شهرداری اهر بیش از 70 میلیارد ریال به بیمه ها بدهی دارد
تسنیم
0 comment   30 visibility
جمعه 22 دی 1396 ساعت 09:17
چکیده مطلب
شهردار اهر گفت: بی‌توجهی به پرداخت مطالبات دولت در خصوص بیمه برای شهرداری اهر نزدیک به 7 میلیارد تومان بدهی به بار آورده است.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهر، کمال امید در نشست بررسی مسائل و مشکلات شهری و شهرداری اهر، اظهار کرد: درآمدهای محلی و مردمی حتی کفاف امورات جاری شهرداری اهر را هم نمی‌دهد لذا کمک‌های مالی دولت ضمن این‌که بخشی از مشکلات مالی شهرداری را رفع می‌کند و از طرفی هم نمی‌گذارد تا آبروی شهرداری از بین برود.
شهردار اهر با اشاره به اینکه شهرداری اهر نزدیک به 500 نفر نیروی انسانی دارد و می‌توان گفت که مدیریت این نیروها برابر با نیمی از مشکلاتی است که شهرداری با آن دست و پنجه نرم می‌کند، افزود: در حالی که طبق چارت سازمانی که اخیراً به ما ابلاغ‌شده می‌بایست شهرداری اهر 208 نفر پرسنل داشته باشد ولی حال نیروی پرسنل ما نزدیک به 500 نفر است به‌طوری که اغلب پرسنل شهرداری نه آزمون داده‌اند و نه گزینش‌ شده‌اند.
امید ادامه داد: شهرداری اهر ماهانه نزدیک به یک میلیارد و 300 میلیون تومان حقوق و مزایا برای پرسنل پرداخت می‌کند و بنده ضمن اینکه از شهرداران و شوراهای قبلی قدردانی می‌کنم ولی بی‌توجهی به پرداخت مطالبات دولت در خصوص بیمه برای شهرداری اهر نزدیک به 7 میلیارد تومان بدهی به بار آورده است.
وی بابیان اینکه برخی از ادارات شهرستان اهر به شهرداری بدهی دارند، گفت: متأسفانه سدمعبر در شهر اهر نمود بیشتری نسبت به قبل دارد و برابر حکم صادره برخی از همکاران به دلیل انجام‌وظیفه به زندان محکوم‌شده‌اند.
شهردار اهر اضافه کرد: ما معتقد به تعدیل نیروهای مازاد شهرداری اهر نیستیم ولی از گذشته برخی اقدامات در خصوص پرداخت ناحق اضافه‌کاری موجب شده تا پرسنل زمانی که اضافه‌کاری نکرده‌اند انتظار پرداخت دارند.
امید با تأکید بر اینکه زمانی که شهرداری اهر ذلیل و ناتوان شود در واقع شهر ذلیل و عاجز می‌شود، گفت: شهرداری اهر با وجود نیروهای مازاد و مشکلات متعدد توانسته در امر اشتغال و اشتغال‌زایی نقشی داشته باشد.
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.