فناوری print
استراتژی بخش موبایل ال جی برای بازگشت به سودآوری تغییر می کند
گجت نیوز
0 comment   16 visibility
جمعه 22 دی 1396 ساعت 17:25
چکیده مطلب
اخیرا یکی از خبرگزاری‌های کره‌ای از تغییر استراتژی بخش موبایل ال جی خبر داده است. به نظر می‌‌رسد با این تصمیم، مدیران قصد دارند LG را به دوران اوج خود بازگردانند. سال 2017 میلادی، ال جی با عرضه پرچمدارانی قدرتمند و بدون حاشیه مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفت. اگرچه این تلفن های هوشمند با ... نوشته استراتژی بخش موبایل ال جی برای بازگشت به سودآوری تغییر می‌کند اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد.
اخیرا یکی از خبرگزاری‌های کره‌ای از تغییر استراتژی بخش موبایل ال جی خبر داده است. به نظر می‌‌رسد با این تصمیم، مدیران قصد دارند LG را به دوران اوج خود بازگردانند.
سال 2017 میلادی، ال جی با عرضه پرچمدارانی قدرتمند و بدون حاشیه مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفت. اگرچه این تلفن های هوشمند با ویژگی‌ها و قابلیت‌های بسیار خوبی عرضه شدند، ولی وضعیت کسب و کار اسمارت فون های این شرکت هم‌چنان نامطلوب است.
جو سئونگ جین (Jo Seong-Jin)، مدیر ارشد اجرایی شرکت ال جی، طی گفتگوی خود با خبرگزاری The Koreal Herald در خلال نمایشگاه CES 2018 اطلاعات جالبی از برنامه‌های این شرکت فاش کرد. زمانی که خبرنگاران در رابطه با زمان عرضه گوشی جدید G7 پرسیدند، جو سئونگ جین اعلام کرد LG تلفن های هوشمند خود را زمانی معرفی خواهد کرد “که نیاز باشد” و لزوما محصولات این شرکت هم‌زمان با رقبا معرفی نمی‌شوند. همچنین، او اعلام کرد این شرکت برنامه‌های مختلفی برای تمرکز بیشتر بر روی گوشی های رده بالا داشته و این کار را با استفاده از روش‌های مختلف همچون عرضه انواع مختلف آنها انجام خواهد داد.
مشکلات مالی یا فروش پایین، علت تغییر استراتژی بخش موبایل ال جی نیست. درعوض، مدیر ارشد اجرایی این کمپانی ضمن اشاره به مشکلاتی در تامین باتری‌های لیتیومی، می‌گوید باقی ماندن به عنوان یک پلتفرم خوب، بیش از موارد دیگر اهمیت دارد.
به عنوان یادآوری، انتظار می‌رود ال جی ضرر مالی برای سه ماهه پایانی سال 2017 میلادی را گزارش کند. اگر این اتفاق بیفتد، آن‌گاه بخش موبایل این شرکت برای یازدهمین دوره متوالی در وضعیت قرمز خواهد بود.
مطالب مربوط به نمایشگاه CES 2018 را از اینجا دنبال کنید
منبع :Phonearena
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.