فناوری print
موبایل و ساعت هوشمند آینده ال جی ممکن است Icon و Iconic نام داشته باشند
دیجیاتو
0 comment   13 visibility
جمعه 22 دی 1396 ساعت 17:01
چکیده مطلب
هفته گذشته بود که اخباری مبنی بر تصمیم ال جی برای برندینگ مجدد موبایل های پرچمدار سری G منتشر شد. اما به نظر می رسد که این موضوع در سال جاری اتفاق نخواهد افتاد چرا که گزارشات جدید می گویند پرچمدار بعدی ال جی همچنان با پیشوند G و با نام ال جی G7 روانه...
هفته گذشته بود که اخباری مبنی بر تصمیم ال جی برای برندینگ مجدد موبایل های پرچمدار سری G منتشر شد. اما به نظر می رسد که این موضوع در سال جاری اتفاق نخواهد افتاد چرا که گزارشات جدید می گویند پرچمدار بعدی ال جی همچنان با پیشوند G و با نام ال جی G7 روانه بازار می گردد.
اما این موضوع بدین معنا نیست که ال جی برای نامگذاری پرچمداران آینده اش تدبیری نیندیشیده است. طبق مستنداتی که از پایگاه داده USPTO (اداره پتنت و علامت تجاری ایالات متحده آمریکا) بدست آمده، ال جی اوایل همین ماه برای سه اسمارت فون جدید علامت تجاری ثبت کرده است: LG Icon، LG Aicon و LG Aiconn.
این رسم بسیاری از شرکت هاست که در عین ثبت علامت های تجاری، هرگز از آن ها استفاده نمی کنند. با این وجود «آیکن» برای یک اسمارت فون پرچمدار نام خوب و شایسته ای به نظر می رسد.
نکته جالب این که ال جی علامت تجاری دیگری به نام LG Iconic را نیز برای یک ساعت هوشمند به ثبت رسانده که باز هم اسم جالب و جذابی به نظر می رسد. با این اوصاف، به نظر می رسد که ال جی آیکن و ال جی آیکونیک نام نسل بعدی دیوایس های همراه ال جی خواهند بود.
شما در مورد اسم احتمالی موبایل های آینده ال جی چه نظری دارید؟ (توجه: عکس شاخص مطلب مربوط به موبایل ال جی V30 Signature Edition است که متأسفانه فقط در کره جنوبی به فروش می رسد)
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.