استان ها print
مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه در گنبدکاووس برگزار شد
تسنیم
0 comment   16 visibility
جمعه 22 دی 1396 ساعت 19:26
چکیده مطلب
هفته هجدهم مسابقات اسبدوانی کورس پائیزه کشور در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس برگزار شد.
حکیم ایگدری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گنبدکاووس اظهار داشت: هفته هجدهم مسابقات اسبدوانی کورس پائیزه کشور با شرکت 56 چابک‌سوار در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس برگزار شد.
وی افزود: در مسابقات هفته هجدهم 56 رأس اسب در 6 دور یک‌هزار و یک‌هزار و 200 متری با هم رقابت کردند.
ایگدری تأکید کرد: در پایان این هفته کورس پائیزه، بنیامین جرجانی و آق‌اویلی بشگرد 2 سوارکار پیروزی دورها اول تا ششم رقابت‌های امروز بودند.
دبیر هیئت سوارکاری استان گلستان افرود: بنیامین جرجانی در دورهای نخست، پنجم و ششم با اسب‌های گلشاد گز، رونین سروین وایل تاها زودتر از رقبا از خط پایان گذشت و آق‌اویلی بشگرد هم با پیروزی در دورهای دوم، سوم و چهارم با اسب‌های ای گل، بابوی وفلاورهج یکی از 2 سوارکار برتر هفته بود.
دبیر هیئت سوارکاری استان گلستان با بیان اینکه در رقابت‌های امروز سوارکاران با اسب‌هایی از نژادهای ترکمن، دوخون و تروبرد با هم رقابت کردند، افزود: به مربیان، سوارکاران و صاحبان اسب‌های برتر در این هفته بیش از 805 میلیون ریال جایزه نقدی اهدا شد.
وی تأکید کرد: هفته نوزدهم کورس پائیزه هفته آینده در گنبدکاووس برگزار و در فصل‌های بهار، تابستان، پائیز در شهرهای آق‌قلا، بندرترکمن و گنبدکاووس کورس‌های سوارکاری برگزار می‌شود.
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.