اقتصادی print
ترامپ با بی میلی برای آخرین بار تحریم های ایران را تعلیق کرد
مهر
0 comment   18 visibility
شنبه 23 دی 1396 ساعت 00:53
چکیده مطلب
رییس‌جمهور آمریکا، دونالد ترامپ جمعه شب اعلام کرد برای آخرین بار تعلیق تحریم‌های هسته‌ایران را تمدید می‌کند تا به واشنگتن و متحدان اروپایی آن فرصتی برای اصلاح توافق بد هسته‌ای بدهد.
به گزارش خبرنگار مهر به نقل از رویترز، رییس‌جمهور آمریکا، دونالد ترامپ جمعه شب اعلام کرد برای آخرین بار تعلیق تحریم‌های هسته‌ایران را تمدید می‌کند تا به واشنگتن و متحدان اروپایی آن، فرصتی برای اصلاح اشتباهات وحشتناک آنها در توافق هسته‌ای ۲۰۱۵ داده شود.
یک مقام ارشد دولت آمریکا گفت که ترامپ خواهان این است که ظرف ۱۲۰ روز، توافق هسته‌ای با یک توافق متمم تقویت و اصلاح شود و در غیر این صورت، ایالات متحده به صورت یک‌جانبه از توافق خارج خواهد شد.
ترامپ از این که مجبور است دوباره تحریم‌ها را علیه کشوری که به نظر او تهدیدی درحال رشد در خاورمیانه است، تعلیق کند، در نزد خود بسیار عصبانی است.
ترامپ در بیانیه خود گفت این آخرین شانس است. در غیاب توافق (متمم) دیگر برای این که در توافق هسته‌ای باقی بماند تعلیق تحریم‌ها را تمدید نخواهد کرد. و اگر در  هر زمانی برآورد من این‌گونه باشد که چنین توافقی در دسترس نخواهد بود، من فورا از توافق هسته‌ای خارج خواهم شد.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.