استان ها print
وقتی وعده های مسئولان برای اصلاح نقص های پل هوایی میدان آزادی سنندج تمدید می شود
تسنیم
0 comment   13 visibility
شنبه 23 دی 1396 ساعت 04:25
چکیده مطلب
علی‌رغم گله‌مندی‌های شهروندان سنندجی از درب‌های همیشه بسته پل هوایی میدان آزادی همچنان وعده‌های مسئولان برای اصلاح نقص‌های پل تمدید می‌شود.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، خرابی و درب‌های همیشه بسته و پله‌های خاموش پل هوایی میدان آزادی این شهر برای مردم به امری عادی تبدیل شده و اعضای شورای شهر و مسئولان شهرداری نیز نسبت به دغدغه و خواسته‌های به‌حق شهروندان "هیچ" توجهی ندارند و مدام وعده‌های برطرف کردن مشکلات فنی این پل را تمدید می‌کنند!
دوم آبان‌ماه امسال با انتشار گزارشی با عنوان «حکایت درب‌های همیشه بسته و پله‌های خاموش پل هوایی میدان آزادی سنندج» درد‌دل‌ها و گله‌مندی‌های شهروندان سنندجی از سهل‌انگاری و بی‌توجهی اعضای شورای شهر و مدیران شهرداری نسبت به رفع مشکلات شهری را منعکس کردیم.
بیشتر بخوانید:
حکایت درب‌های همیشه بسته و پله‌های خاموش پل هوایی میدان آزادی سنندج
اقشار مختلف مردم در آن گزارش، بابت درب‌های همیشه بسته و پله‌های خاموش پل هوایی میدان آزادی سنندج به‌شدت گله‌مند بودند و خبرگزاری تسنیم کردستان نیز بنا بر وظیفه ذاتی یک رسانه که طرح مطالبات مردم و شفاف‌سازی درباره موضوعات مختلف است پیگیری این موضوع را دستور کار خود قرار داد.
دوم آبان‌ماه امسال، جلال شریعتی رئیس شورای شهر سنندج در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، گفت: پل هوایی میدان آزادی سنندج برخی اشکالات فنی دارد و هنوز در اختیار پیمانکار بوده و تحویل موقت صورت نگرفته و تاکنون نیز یک دو جلسه‌ای در کمیسیون عمران شورای شهر در راستای برطرف کردن مشکلات فنی و تعیین تعکلیف پل هوایی میدان آزادی سنندج برگزار شده است.
رئیس شورای شهر سنندج در آن گزارش به شهروندان وعده داد که "به‌‌زودی مشکلات و نقص‌های پل هوایی میدان آزادی برطرف و روبه‌راه می‌شود" اما با گذشت بیش از دو ماه، هنوز این وعده محقق نشده است.
پس از مشاهدات عینی و گزارش میدانی خبرنگار تسنیم در سنندج و تداوم نارضایتی‌های شهروندان به‌خصوص افراد پیر و سالخورده از این وضعیت نابسامان، مجداداً پیگیری مشکلات مردم را در دستور کار خود قرار دادیم تا بلکه جلسات شورای شهر پس از ماه‌ها به نتیجه رسیده باشد و خبر خوشی برای آنان داشته باشیم اما متأسفانه همچنان وعده‌ اصلاح نقص‌های پل هوایی میدان آزادی تمدید می‌شود!
هجدهم دی‌ماه جاری، جلال شریعتی رئیس شورای شهر سنندج در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، در پاسخ به این سئوال که چه زمانی مشکل پل هوایی میدان آزادی برطرف می‌شود، در سخنانی کوتاه اظهار داشت: مکاتبات و جلساتی با شهرداری و پیمانکار انجام شده و قرار است که پیمانکار مجداداً ورود کند و نواقص را برطرف و پل راه‌اندازی شود.
قطعاً مردم فهیم و صبور شهر سنندج به دقت این رفتار مسئولان شهری را زیر نظر داشته و در وهله اول با حسن ظن، چشم امید دارند تا حشمت‌الله صیدی شهردار جدید سنندج که در بخشی از سخنرانی روز معارفه خود با صراحت اعلام کرد: [«آگاهانه به عرصه آمده‌ام»؛ «من می‌توانم» و امیدوارم بتوانم خدمتگزاری خدوم و شایسته‌ای برای مردم شهر سنندج باشم] و همواره خدمتگزاری به مردم را به عنوان شعار کاری خود انتخاب کرده و مکرراً هم آن را تکرار می‌کنند به قول‌های خود عمل کنند و به تعطیلی درب‌های بسته پل میدان آزای پایان دهند.
خبرگزاری تسنیم کردستان به عنوان یک خبرگزاری مردمی و مورد وثوق مردم این دیار در کنار انعکاس واقعیت‌ها و اقدامات و کارهای مثبت انجام شده، بنا بر وظیفه ذاتی یک رسانه که طرح مطالبات مردم و شفاف‌سازی درباره موضوعات مختلف است، مشکل پل میدان آزای و دیگر مشکلات‌های حوزه‌های مختلف شهری را در زمان مناسب خود و در محدوده اختیارات قانونی یک رسانه، دنبال و منعکس می‌کند.
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.