ورزشی print
داستان پیشنهاد نجومی رئال مادرید به مسی
مشرق
0 comment   5 visibility
شنبه 23 دی 1396 ساعت 10:00
چکیده مطلب
یک نشریه اسپانیایی مدعی شده که کهکشانی‌ها پیش از خرید بال ولزی سابق تاتنهام، سعی در عقد قراردادی نجومی با فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا داشته‌اند.
به گزارش مشرق، باشگاه رئال مادرید ماه ژوئن سال 2013، یکی دو ماه قبل از آنکه گرث بیل را از تاتنهام بخرد، قصد داشت غرامت فسخ قرارداد لیونل مسی با بارسلونا را بپردازد. وکیل ستاره آرژانتینی موضوع را به پدر او خورخه مسی اطلاع می‌دهد و به او می‌گوید که اگر فرزندش پیشنهاد رئال مادرید را بپذیرد، رکورد نقل و انتقالات دنیا را خواهد شکست.
در گزارشی که نشریه اشپیگل آلمان به عنوان یکی از اعضای گروم موسوم به «شبکه همکاری تحقیقات اروپا (EIC)» منتشر کرده، آمده که باشگاه رئال مادرید قصد داشته برای خرید مسی 250 میلیون یورو به بارسلونا بپردازد و برای خود او نیز تا پایان قراردادی 8 ساله‌ تا ماه ژوئن 2021، سالانه 23 میلیون یورو حقوق ثابت در نظر گرفته بود.
این خبر که البته باشگاه رئال مادرید با انتشار یک بیانیه آن را رد کرده، شامل جزئیات بیشتری می‌شود از جمله برنامه عجیب کهکشانی‌ها برای گرفتن امضای مسی در جلسه‌ای که قرار بود در داخل یک جت شخصی و در حضور بازیکن آرژانتینی، وکیل او اینیگو خوارس، فلورنتینو پرس رئیس باشگاه رئال مادرید و میگل پاردسا، مدیرورزشی و وکیل وقت باشگاه رئال مادرید برگزار شود.
اشپیگل همچنین مدعی شده است که خوارس به خورخه مسی گفته که باشگاه رئال مادرید قول می‌دهد برای رفع اتهامات وارده به مسی در خصوص فرار از پرداخت مالیات درآمدهایش روی ماریانو راخوی، نخست‌وزیر اسپانیا فشار بیاورد.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.