استان ها print
عزم جدی شورای شهر شهرضا در تملک کارخانه نوین
تسنیم
0 comment   5 visibility
شنبه 23 دی 1396 ساعت 10:06
چکیده مطلب
عضو شورای اسلامی شهر شهرضا با اشاره به عزم جدی شورا در تملک کارخانه نوین و حفظ آن به عنوان یکی از مظاهر هویتی شهر گفت: این محل به عنوان یکی از مکان‌های تاریخی و گردشگری شهر است و ظرفیت بالایی در برگزاری جشن‌ها و مراسم‌های شهر دارد.
سید مهدی فاطمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شهرضا، اظهار داشت: از ابتدای شورای پنجم تاکنون بازدیدهای مستمری از پروژه‌های عمرانی مناطق مختلف شهرداری انجام دادیم و سعی کردیم تا اجرای پروژه‌های با بازدهی بیشتر را در اولویت قرار دهیم.
وی با اشاره به عزم جدی شورا در تملک کارخانه نوین و حفظ آن به عنوان یکی از مظاهر هویتی شهر، افزود: این محل به عنوان یکی از مکان‌های تاریخی و گردشگری شهر است و ظرفیت بالایی در برگزاری جشن‌ها و مراسم‌های شهر دارد.
عضو شورای اسلامی شهر شهرضا گفت: در راستای تملک و مشخص شدن وضعیت آن جلسه‌ای با وکلای مالکان این مکان داشتیم و مسائل و راهکارهای خوبی مطرح شد.
وی با بیان اینکه یکی دیگر از موادی که شورای اسلامی در حال پیگیری آن است وضعیت آرامستان شهر است، بیان کرد: ظرفیت آرامستان فعلی تقریبا تکمیل شده و دیگر فضایی برای خاک سپاری وجود ندارد.
فاطمی تصریح کرد: در این راستا جانمایی آرامستان جدید شهرضا مشخص و مکاتبات آن انجام شد که در راستای راحتی شهروندان چندین دسترسی به این آرامستان جدید در نظر گرفته شد.
وی با اشاره به تعامل و همکاری مردم و مسئولان شهر، بیان کرد: مردم و مسئولان باید دست در دست هم دهند و با تعامل و همکاری بر افتخارات و پیشرفت شهر بیفزایند.
عضو شورای اسلامی شهر شهرضا گفت: هر گونه همکاری و همفکری شهروندان می‌تواند در ارتقای سطح شهر موثر و مفید باشد.
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.