استان ها print
تصادفات در جاده های زنجان ۲ کشته و ۷ مصدوم بر جای گذاشت
مهر
0 comment   7 visibility
شنبه 23 دی 1396 ساعت 10:33
چکیده مطلب
زنجان-رئیس پلیس‌راه استان زنجان گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته تصادف در جاده‌های استان زنجان دو کشته و هفت مصدوم برجای گذاشت.
سرهنگ علی‌اصغر شیرمحمدی در گفتگو با خبرنگار مهر از واژگونی خودرو پیکان در محور زنجان به تهم خبر داد و افزود: متأسفانه در این تصادف یک کودک چهارساله با سقوط به ته دره در دم فوت کرد و یک نفر دیگر مصدوم شدند.
وی با بیان اینکه علت اصلی وقوع این تصادف تخطی از سرعت مطمئنه بوده است، تأکید کرد: در محورهای زنجان به خدابنده و زنجان به ابهر تصادف جرحی رخ داد که مورد فوتی نداشت و تنها چهار نفر مصدوم شدند.
شیرمحمدی همچنین از وقوع یک فقره تصادف دیگر در محور زنجان به بیجار خبر داد و گفت: در این تصادف برخورد وانت پیکان با خودرو آل ۹۰، دو نفر مصدوم و یک نفر فوت کرد که حال یکی از مصدومین هم وخیم گزارش‌شده است.
رئیس پلیس‌راه استان زنجان گفت: علت بیشتر تصادفات در جاده‌های استان زنجان طی سال جاری عدم توجه به جلو ناشی از خستگی و خواب‌آلودگی بوده است.
شیرمحمدی تأکید کرد: کسانی که قصد سفر دارند برای اطلاع از وضعیت جاده‌های این استان و کشور با سامانه ۱۴۱، سایت www.۱۴۱.ir و نرم‌افزار موبایلی ۱۴۱ ارتباط برقرار کنند و یا با سامانه ۱۸۱۶ تماس بگیرند تا بتوانند سفر خود را مدیریت و برنامه‌ریزی کنند.
رئیس پلیس‌راه استان زنجان بابیان اینکه زنجان یک استان عبوری است، گفت: رانندگان به‌محض خستگی در اولین فرصت در یک مجتمع و پارکینگ در هر دو ساعت ۱۵ دقیقه استراحت و درجاهایی که مطمئن هستند تصادف پیش نمی‌آید توقف کنند.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.