ورزشی print
فینیکس سانز 95-112 هیوستون راکتس؛ پیروزی نه چندان سخت در بیرون از خانه
طرفداری
0 comment   9 visibility
شنبه 23 دی 1396 ساعت 11:29
چکیده مطلب
سومین برد متوالی برای راکتس.
طرفداری - شب گذشته و در چارچوب رقابت های NBA تیم های فینیکس سانز و هیوستون راکتس در سالن Talking Stick Resort Arena در شهر فینیکس به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با برتری 112-95 هیوستون به پایان رسید. این سومین برد متوالی این تیم بود.
گزارش بازی
مسابقه با برتری نسبی راکتس آغاز شد. میدان داری این تیم و سعی در ایجاد اختلاف با حریف کارساز شد و راکتس موفق شد اختلافی هرچند کم با فینیکس ایجاد کند و تایم اول را با نتیجه 27-23 به سود خود خاتمه دهد. در تایم دوم این دیدار هیوستون تسلط بیشتری بر بازی پیدا کرد. بازی خوب کریس پل و امتیازهای متوالی این بازیکن اختلاف را به مرور بیشتر هم کرد و انها موفق شدند در تایم دوم 30-21 پیروز شوند.
با شروع نیمه دوم مسابقه شرایط فرقی نکرد و این هیوستون بود که به یکه تازی خود ادامه داد. حملات همه جانبه و متنوع این تیم به سرعت بر میزان اختلاف ایجاد شده افزود. هیوستون با برتری 33-24 در تایم سوم با حاشیه امنیتی مناسب به استقبال تایم آخر رفت. در تایم آخر این فینیکس بود که عملکرد بهتری داشت. امتیازهای بوکر کمی شرایط را برای این تیم بهتر کرد اما حتی پیروزی 27-22 در تایم آخر هم مانع شکست این تیم نشد.
این برد تعداد بردهای این فصل راکتس را به عدد 30 و تعداد باخت های فینیکس را به عدد 27 رساند. هیوستون در بازی بعد به مصاف کلیپرز خواهد رفت و و فینیکس هم با ایندیانا دیدار خواهد کرد.
آمار بازی
تیمبازیکنامتیازبازیکنریباندبازیکنپاس
فینیکس سانزبوکر27چندلر11بوکر/اولیس9
هیوستون راکتسپل25کاپلا16پل6

کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.