استان ها print
مازندران در فرماندهی اقتصاد مقاومتی پیشرو باشد
مهر
0 comment   10 visibility
شنبه 23 دی 1396 ساعت 11:41
چکیده مطلب
ساری - معاون امور عمرانی استاندار مازندران با اشاره به پیشرفت طرح های اولویت دار در استان گفت: مازندران باید در فرماندهی اقتصاد مقاومتی پیشرو باشد.
به گزارش خبرنگار مهر، علی نبیان صبح شنبه در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی مازندران توجه دستگاههای اجرایی استان را به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی خواستار شدو گفت: منابع مالی خاصی برای تبیین و اجرای برنامه‌های اقتصاد مقاومتی در نظر گرفته نشد بلکه انجام درست و راهکارهای عملیاتی، مورد نظر ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در استان است.
معاون عمرانی استانداری مازندران با بیان اینکه این ستاد باید در ارائه راهکارهای برون رفت از وضعیت فعلی جامعه تلاش کند، افزود: ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در استان باید پیشرو در فرماندهی اقتصادی استان باشد.
وی تسریع در پاسخ دهی به مردم و مراجعان توسط دستگاههای اجرایی را از وظایف کاری آنان دانست و ادامه داد: تمامی دستگاهها باید در راستای مصوبات جلسات اقتصاد مقاومتی به سرعت بخشی اتمام پروژه‌های نیمه تمام دستگاههای خود اقدام و گزارش‌های لازم را در کارگروه‌های تخصصی ارائه کنند.
نبیان باتاکید بر اینکه در ارائه گزارش دستگاهها باید دلایل عدم انجام طرح‌ها مورد واکاوی قرار گیرد، گفت: تمامی دغدغه‌ها برای تأمین و دست یابی به اهداف این ستاد در حمایت از تولید و انجام وظایف محول شده باید به درستی انجام شود و موانع موجود در این امر به اطلاع دبیرخانه این ستاد برسد.
معاون عمرانی استانداری مازندران در خاتمه به پیشرفت طرح‌های اولویت دار در دستگاههای اجرایی اشاره کردو یادآور شد: حامی اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی مقام معظم رهبری است و تمامی دستگاهها نیز باید برای سربازی نظام در عمل قدم بردارند
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.