استان ها print
بهره برداری از باند امداد و نجات فردوس در 6 ماهه نخست سال آینده
ایسنا
0 comment   11 visibility
شنبه 23 دی 1396 ساعت 11:41
چکیده مطلب
نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی گفت: باند امداد و نجات فردوس در 6 ماهه اول سال آینده مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.
«محمدرضا امیرحسنخانی» در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اینکه شهرستان فردوس و خراسان‌جنوبی با دو بحران کم آبی و زلزله مواجه است، گفت: شهرستان فردوس در کنار خشکسالی‌های چند ساله بر روی گسل زلزله نیز قرار دارد و یکبار نیز این گسل فعال شد و در سال 1347 زلزله ای مهیب در فردوس رخ داد.
امیرحسنخانی افزود: مردم انتظار دارند که در این شهرستان امکاناتی برای امدادرسانی در مواقع بحرانی از جمله زلزله وجود داشته باشد، به همین سبب 12 سال قبل باند امداد و نجات فردوس برای امدادرسانی در مواقع بحرانی پیش‌بینی شد.
وی تصریح کرد: امسال مبلغ 3 میلیارد تومان به باند امداد و نجات فردوس اختصاص یافت که هم اکنون عملیات عمرانی این پروژه توسط پیمانکار در حال انجام است و پیش بینی می‌شود باند امداد و نجات فردوس در 6 ماهه اول سال آینده مورد بهره‌برداری قرار گیرد.
امیرحسنخانی یادآور شد: با تکمیل و بهره‌برداری از باند امداد و نجات فردوس، در صورت وقوع زلزله و حوادث غیرمترقبه امدادرسانی مطلوبی صورت خواهد گرفت و مردم شهرستان نیز دغدغه خاطری در این ارتباط نخواهند داشت.
انتهای پیام
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.