استان ها print
واژگونی خودروی پژو ۵ مصدوم برجا گذاشت
مهر
0 comment   5 visibility
شنبه 23 دی 1396 ساعت 13:39
چکیده مطلب
اهواز - مدیر روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: واژگونی خودروی پژو ۲۰۶ پنج نفر را مصدوم و سه نفر دیگر را نیز راهی بیمارستان کرد.
مجتبی طحان در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به حادثه  واژگونی یک دستگاه خودروی پژو ۲۰۶ اظهار کرد: این حادثه شامگاه جمعه در ۳۵ کیلومتری محور مسجدسلیمان به اهواز ( دوراهی لالی) رخ داد.
وی افزود: در این حادثه ۵ نفر مصدوم و ۳ نفر  به دلیل نیاز به انجام اقدامات درمانی بیشتر به سرعت راهی بیمارستان شدند.
مدیر روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان تصریح کرد: بلافاصله پس از اعلام حادثه به مرکز فرماندهی و هماهنگی عملیات امدادی جمعیت هلال احمر خوزستان تیمی از امدادگران و نجاتگران زبده هلال احمر به همراه همه تجهیزات ضروری به سرعت به محل وقوع حادثه اعزام و اقدامات لازم را به عمل آوردند.
طحان یادآور شد: تیم رهاسازی جمعیت هلال احمر پس از حضور در محل حادثه اقدام به خارج سازی مصدومان این حادثه براساس دستورالعمل ها و پروتکل های تخصصی و حرفه ای رهاسازی مصدومان حوادث خودرویی و جاده ای و انتقال برخی از آنها به نزدیکترین مرکز درمانی کرد.
وی اضافه کرد: خوشبختانه حضور به موقع امدادگران و نجاتگران هلال احمر در صحنه حادثه باعث نجات جان مصدومان و مانع بروز هرگونه اتفاق ناگواری شد.
مدیر روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان ادامه داد: پیام ها و هشدارهای ایمنی را به دفعات و از طریق ابزارهای ارتباطی به رانندگان وسایل نقلیه منتقل می کنیم، اما متاسفانه برخی رانندگان با بی احتیاطی علاوه بر آنکه جان خود و دیگران را به خطر می اندازند، عزیزان شان را هم داغدار می کنند.
طحان ادامه داد: جان انسان ها در آموزه های تخصصی و علمی و هم به لحاظ انسانی برای مجموعه هلال احمر از هر چیزی مهم تر و نجات آن واجب تر است.
وی در پایان بیان کرد: نادیده گرفتن هشدارهای ایمنی، عدم رعایت قوانین و قواعد راهنمایی و رانندگی  و بی احتیاطی نتیجه ای به جز مرگ برای رانندگان متخلف نداشته و ندارد.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.