ورزشی print
حاشیه دیدار بزرگسالان و جوانان استقلال؛غیبت کریمی و شهباززاده
ورزش ۱۱
0 comment   12 visibility
شنبه 23 دی 1396 ساعت 13:58
چکیده مطلب
تیم فوتبال استقلال در دیدار دوستانه در نیمه اول مقابل تیم جوانانش به برتری رسید. شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۸
به گزارش ورزش 11 و به نقل فارس، تیم فوتبال استقلال امروز در دیداری دوستانه به مصاف جوانان استقلال تحت هدایت فدایی رفت. در این مسابقه استقلالی‌ها در غیاب 6 ملی پوش خود به مصاف حریف رفتند.
-پژمان منتظری با توجه به دقایق کمی که در ترکیب آبی پوشان در بازی با سایپا به میدان رفته بود در تمرین تیم ملی حاضر نشد و در بازی دوستانه آبی پوشان به میدان رفت.
-داریوش شجاعیان که در دیدار روز گذشته با آسیب دیدگی جزئی رو به رو شده بود امروز در ورزشگاه نوبنیاد حاضر شد اما در ترکیب این تیم به میدان نرفت.
-محسن کریمی به دلیل مصدومیت در محل تمرین این تیم حضور نداشت.سجاد شهباززاده هم که در لیست بازیکنان استقلال در دیدار گذشته حضور نداشت در دیدار دوستانه این تیم هم غایب بود.ظاهرا شفر روی این بازیکن نظر مثبت ندارد و جدایی این بازیکن از جمع آبی پوشان قطعی است.
-تیم بزرگسالان استقلال با ترکیب اولیه ارشیا بابازاده، پژمان منتظری، آرمین سهرابیان، میلاد زکی پور، خسرو حیدری، حسین حیدری، سرور جپاروف، مهدی قائدی، بهنام برزای، جواد محمدی و جابر انصاری به مصاف حریف رفت.
-تیم فوتبال جوانان استقلال با ترکیب پارسا جعفری، محمد جواد به آفرین، عرفان گلشنی، آرش داجلری، مهرداد زارعی، عرفان صادقی، علی بهشتی، پوریا بالی، محمد جواد مولایی، محمدرضا داوری و ارسلان داوری به مصاف تیم بزرگسالان استقلال رفت.
-وینفرد شفر در دیدار دوستانه استقلال حضور نداشت و به جای وی کولی، ساناک و طاهری روی نیمکت بزرگسالان این تیم نشستند.
-صادقی ورمزیار رئیس آکادمی استقلال این دیدار را از نزدیک تماشا کرد.
تیم استقلال در نیمه اول با تک گل برزای به برتری رسید.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.