استان ها print
شرکتهای مدعی صدور بیمه تکمیلی در استان کرمانشاه ارتباطی با بیمه سلامت ندارند
تسنیم
0 comment   9 visibility
شنبه 23 دی 1396 ساعت 14:36
چکیده مطلب
مدیرکل سازمان بیمه سلامت استان کرمانشاه گفت: شرکتهای بیمه که از طریق تماس‌های تلفنی اقدام به جذب مردم در استان کرمانشاه می‎کنند ارتباطی با بیمه سلامت ندارند.
کیومرث مظفری در گفت‎وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با اشاره به اینکه مردم به وعده‎هایی که از طریق تلفن، ارسال پیام و حتی مراجعه حضوری به درب منازل برای ارائه بیمه تکمیلی به آنها داده می‎شود توجه نکنند، اظهار داشت: سازمان بیمه سلامت استان کرمانشاه هیچگونه ارتباطی با این شرکتها ندارد.
مدیرکل سازمان بیمه سلامت استان کرمانشاه با بیان اینکه در گذشته تعداد این تماسهای دروغین و دادن وعده‎ در ارتباط با بیمه تکملی دندانپزشکی، آزمایشگاه و هزینه‎های دارویی در استان بالا بود، گفت: سازمان بیمه سلامت در استان کرمانشاه برای صدور دفترچه برای بیمه‌شدگان این سازمان تماس تلفنی، مراجعه حضوری و ارسال پیامک انجام نداده است.
مظفری با بیان اینکه خانه‎های بهداشت نیز متولی تشکیل پرونده سلامت هستند، عنوان کرد: همشهریان برای تهیه و دریافت دفترچه بیمه سلامت به 33 دفتر پیشخوان که طرف قرارداد این سازمان در استان کرمانشاه هستند مراجعه کنند.
وی با اشاره به اینکه سازمان بیمه سلامت به‎عنوان بزرگترین سازمان بیمه‎گر درمان پایه کشور، هرگز برای بیمه‎کردن افراد، از تماس تلفنی استفاده نمی‌کند، بیان کرد: مردم در صورت مشاهده موارد این چنین با شماره 37241849 تماس گرفته و موارد تخلف را گزارش دهند.
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.