استان ها print
۶هزار میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید در استان مرکزی پرداخت شد
مهر
0 comment   15 visibility
شنبه 23 دی 1396 ساعت 17:11
چکیده مطلب
اراک- مدیرکل امور اقتصادی و بین‌الملل استانداری مرکزی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون شش هزار و ۱۸۰میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید، به واحدهای صنعتی و کشاورزی استان مرکزی پرداخت شده است.
به گزارش خبرنگار مهر، محمود نعمتی روز شنبه در جمع خبرنگاران در اراک اظهار داشت: شش هزار و ۱۸۰میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید از ابتدای سال جاری تاکنون به واحدهای صنعتی و کشاورزی استان مرکزی که متقاضی دریافت تسهیلات بوده اند، اعطا شده است.
مدیرکل امور اقتصادی و بین‌الملل استانداری مرکزی افزود: این میزان تسهیلات به ۶۷۱ واحد صنعتی و کشاورزی استان مرکزی پرداخت شده که این متقاضیان از طریق سامانه بهین یاب وزارت صنعت و یا مراجعه مستقیم به بانک های عامل خواستار دریافت تسهیلات رونق شده بودند.
نعمتی بیان کرد: امسال تاکنون حدود یک هزار و ۲۴ واحد صنعتی و کشاورزی استان مرکزی برای دریافت تسهیلات به بانک های عامل معرفی شده اند.
مدیرکل امور اقتصادی و بین‌الملل استانداری مرکزی خاطرنشان ساخت: مجموع درخواست های واحدهای صنعتی و تولیدی استان مرکزی در سال جاری برای دریافت تسهیلات رونق، بیش از یک هزار و ۷۲۲ مورد است.
وی تصریح کرد: از رقم مذکور، یک هزار و ۹۸ واحد در حوزه کشاورزی و ۶۹۸ واحد نیز در حوزه صنعت، متقاضی دریافت تسهیلات رونق تولید هستند که برمبنای رقم اشاره شده، ۶۰ درصد درخواست کنندگان تسهیلات در بخش کشاورزی به فعالیت مشغول می باشند.
نعمتی ادامه داد: از میان متقاضیان بخش صنعت ۴۵۰ واحد درخواست پرداخت تسهیلات سرمایه در گردش، ۱۰۶ واحد سرمایه ثابت و ۱۸۷ واحد نیز متقاضی تسهیلات بازسازی و نوسازی صنعت هستند.
مدیرکل امور اقتصادی و بین‌الملل استانداری مرکزی اضافه کرد: همچنین از میان متقاضیان بخش کشاورزی، ۹۱۶ واحد درخواست پرداخت تسهیلات سرمایه در گردش داشته و ۱۰۸ واحد نیز خواهان تسهیلات سرمایه ثابت هستند.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.