استان ها print
اصلاح برخی از قوانین شهرداری در خدمات رسانی مطلوب به شهروندان سنندجی
تسنیم
0 comment   5 visibility
شنبه 23 دی 1396 ساعت 18:59
چکیده مطلب
شهردار سنندج گفت: یکی از راه‌هایی که می‌تواند شهرداری‌ها را در راستای خدمات‌رسانی مطلوب به شهروندان یاری کند اصلاح برخی از قوانین شهرداری است.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، حشمت‌الله صیدی ظهر امروز در دیدار با مدیرکل سازمان بازرسی کردستان که باهدف ایجاد تعامل و ارتباط سازنده انجام شد، اظهار داشت: یکی از راه‌هایی که می‌تواند شهرداری‌ها را در راستای خدمات‌رسانی مطلوب به شهروندان یاری کند اصلاح برخی از قوانین شهرداری است و این قوانین بعد از چندین سال نیاز به به‌روز رسانی دارد.
وی گفت: اکثر شهرداری‌ها در حال حاضر با مشکل بدهی به اشخاص حقیقی و حقوقی روبه‌رو هستند اما شهرداری‌ها ظرفیت‌های لازم برای پرداخت این بدی‌ها را دارند.
شهردار سنندج تصریح کرد: قوانینی که شهرداری‌ها ملزم به اجرای آن هستند مربوط به چندین دهه قبل است و در برخی از این قوانین هم ابهاماتی است که این ابهامات سبب عدم اجرای درست این قوانین می‌شود.
وی ادامه داد: متأسفانه در چند سال اخیر تغییر برخی قوانین به ضرر شهرداری و شهروندان بوده و نظارت شهرداری هم در برخی از موارد نادیده گرفته‌ شده است.
صیدی افزود: در برخی قوانین شهرداری دارای اختیاراتی بوده که با تغییر قوانین، این اختیارات از شهرداری سلب شده ولی همچنان شهرداری ملزم به اجرای صحیح آن قانون است.
وی اظهار کرد: مدیران شهرداری در راستای خدمات‌رسانی مطلوب به مردم نباید در زمان مدیریت خود هیچ‌گونه استرسی داشته باشند بلکه باید با رعایت قانون بتوانند عملکرد مثبتی داشته باشند.
شهردار سنندج گفت: نظارت کافی و دقیق دستگاه‌های نظارتی قطعاً می‌تواند در اجرای دقیق قانون و همچنین کاهش تخلفات تأثیر به‌سزایی داشته باشد.
صیدی خاطر نشان کرد: امیدواریم بتوانیم در سایه تعامل، ارتباط سازنده و ارائه مشاوره از دستگاه‌های نظارتی با اجرای صحیح قانون، در راستای خدمت صادقانه به شهروندان گام برداریم.
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.