استان ها print
رسانه ملی و هنرمندان تئاتر چهارمحال و بختیاری با یکدیگر تعامل ندارند
تسنیم
0 comment   7 visibility
شنبه 23 دی 1396 ساعت 18:59
چکیده مطلب
مدیرکل صدا و سیمای‌ مرکز چهارمحال و بختیاری گفت: با توجه به اینکه صدا و سیما و هنرمندان تئاتر از یک خانواده هستند اما متاسفانه در این خانواده تعاملات و نزدیکی وجود ندارد اما ما به کمک یکدیگر نیازمند هستیم‌.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، مهرداد عظیمی عصر امروز در آئین اختتامیه نخستین جشنواره تئاتر فجر استانی با اشاره به نمایش‌های خوب هنرمندان تئاتر استان اظهار داشت: با توجه به پیشرفت و نمایش‌های خوب هنرمندان تئاتر استان مسئولیت مسئولان استان بیشتر شده و می‌طلبد حمایت‌ بیشتری از تئاتر استان شود‌.
وی رسانه‌ و هنرمندان و فعالان عرصه هنر و نمایش را یک خانواده دانست و افزود: با توجه به اینکه صدا و سیما و هنرمندان تئاتر از یک خانواده هستند اما متاسفانه در این خانواده تعاملات و نزدیکی وجود ندارد اما ما به کمک یکدیگر نیازمند هستیم‌.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری بیان کرد: یکی از موضوعاتی که در رسانه‌های دنیا دنبال می‌شود این است که رسانه‌ها یک رویکرد دو سویه باشند و اگر رسانه تنها فرستنده باشد جوابگو‌ی نیازها نیست لذا تمامی رسانه‌ها به دنبال ایجاد شرایطی برای تعامل دوسویه با مخاطب هستند‌.
عظیمی خاطرنشان‌ کرد: صدا و سیما کارهای نوینی از نظر فنی، اجرای اپلیکیشن‌ها و ارسال پیامک‌ها بخشی از این نقیصه‌ها را برطرف کرده است اما هنرمندان تئاتر با اجرای خود توانسته‌اند ارتباط چهره‌به چهره‌ و بهتری با مخاطبان برگزار کنند.
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.