استان ها print
پرداخت تسهیلات اشتغال به شهرهای زیر 10 هزار نفر جمعیت کردستان
تسنیم
0 comment   4 visibility
شنبه 23 دی 1396 ساعت 18:52
چکیده مطلب
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کردستان گفت: برای نواحی صنعتی و شهرهای زیر ده هزار نفر جمعیت، تسهیلات اشتغال فراهم است.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، برهان صلواتی عصر امروز در جلسه شورای اشتغال استان که در استانداری کردستان برگزار شد، با اشاره به روند اجرایی طرح‌های فراگیر اظهار داشت: مجموع طرح‌هایی که در کارگروه مصوب کمیته شهرستان‌ها تصویب شده یک هزار و 802 طرح با اعتباری بالغ بر یکهزار و 45 میلیارد تومان بوده است.
وی با اشاره به ضرورت حمایت از طرح‌های اشتغالزایی گفت: 841 طرح اشتغال فراگیر با مبلغ کمتر از 250 میلیارد تومان به بانک‌های استان ارجاع داده شده است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کردستان تصریح کرد: از 6 هزار و 422 میلیارد ریال تسهیلات اعطایی به استان، تاکنون 91 درصد به تصویب کارگروه‌های استان و شهرستان رسیده و به بانک ارجاع شده است.
وی گفت: سهمیه استان در حوزه کارورزی 4 هزار و 995 نفر بوده که تاکنون 5 هزار و 130 نفر ثبت‌نام کرده‌اند.
صلواتی با اشاره به اشتغال روستایی افزود: مناطق و روستاهای مرزی و محروم، هدف اجرای طرح اشتغالزایی بوده و برای نواحی صنعتی و شهرهای زیر ده هزار نفر جمعیت تسهیلات اشتغال خوبی فراهم است.
وی با اشاره به اینکه در چهار سال گذشته بیشترین فعالیت‌های عمرانی را در روستاها داشته‌ایم، خاطر نشان کرد: در طرح اشتغال فراگیر روستایی زمینه برای جذب دو هزار و 600 میلیارد تومان اعتبار فراهم است و باید تمام ارگان‌ها در جهت جذب آن همکاری کنند.
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.