استان ها print
اختتامیه جشنواره تئاتر فجر استانی در شهرکرد برگزار شد
تسنیم
0 comment   6 visibility
شنبه 23 دی 1396 ساعت 18:52
چکیده مطلب
نخستین جشنواره تئاتر فجر استانی در فرهنگسرای بزرگ شهرکرد با حضور مسئولان کشوری و استانی برگزار شد‌.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، جواد کارگران عصر امروز در آئین اختتامیه نخستین جشنواره تئاتر فجر استانی اظهار داشت: سی‌ و ششمین جشنواره تئاتر فجر با رویکرد استانی امسال برای نخستین بار در شهرکرد برگزار شد.
وی افزود: امسال استان چهل محال و بختیاری برای نخستین بار از 19 دی میزبان جشنواره تئاتر فیلم فجر استانی بود که این جشنواره با حضور 5 گروه نمایشی از استان تهران، اصفهان، گیلان مرکزی و چهارمحال و بختیاری برگزار شد‌.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه تئاتر در استان از ظرفیت و جایگاه خوبی برخوردار است، بیان کرد:  در راستای اجرای نمایش تئاتر دو سالن امیرکبیر و مهر در شهرکرد به هنرمندان تیاتر اختصاص یافت که دو نمایش به جشنواره فجر تهران و یکی به جشنواره استانی راه یافته است‌.جسنوار 2+ 20 به کارگردانی آقای اکبرپور به جشنواره فجر تهران راه یافته است‌.
کارگران خاطرنشان کرد: امسال مرکز هنرهای نمایشی در 6 استان‌کشور جشنواره فیلم فجر را برگزار کرد که چهارمحال و بختیاری آخرین استانی است که این جشنواره در  آن برگزار شد‌.
وی با اشاره به عملکرد تئاتر استان گفت: امسال سال تئاتر استان بود و اجرا‌هایی برای عموم داشتیم که استقبال مردم‌ و هنرمندان از این نمایش‌ها خوب بوده است‌.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه انجمن منتقدان تئاتر استان نیز برگزار شد‌، تصریح کرد: تا پایان امسال باز هم اجراهای عمومی توسط هنرمندان تئاتر استان برگزار می‌شود‌.
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.