علمی print
عوارض مصرف سیاه دانه، دیدن خون در مدفوع است؟
نی نی بان
0 comment   7 visibility
شنبه 23 دی 1396 ساعت 19:08
چکیده مطلب
در مدفوعم 2 قطره خون روشن می بینم، حالا نگرانم که شاید به خاطر سیاه دانه باشد.
سوال:
من به دلیل اینکه در گذشته تنبلی تخمدان داشتم و قرص مصرف می کردم بعد از بهبود قرص رو رها کرده و حال با وجود طبع گرمم هر روز صبح 1 قاشق مرباخوری سیاه دانه مصرف می کنم اما حالا که 4 روز از مصرف می گذرد در مدفوعم 2 قطره خون روشن می بینم با وجود اینکه در گذشته هم شاید 2 بار این اتفاق افتاده و من پیگیری نکردم و رفع شد اما حالا نگرانم که شاید به خاطر سیاه دانه باشد.
جواب:
هرگونه مصرف دارویی چه داروی شیممیایی و چه داروهای سنتی و گیاهی باید طبق نظر متخصص مربوطه باشد.
وقتی طبع گرم دارید مصرف سیاهدانه می تواد مشکل ساز باشد مگر اینکه متخصص دانشگاهی طب سنتی صلاح دانسته باشد.
خونریزی در مدفوع می تواند در اثر یبوست و ایجاد عوارضش مثل هموروئبید(بواسیر)  یا شقاق باشد.
به هیچ وجه یبوست نداشته باشید
برای تنبلی تخمدان می توانید به اساتید دانشگاهی  طب سنتی که در زمینه زنان فعالیت دارند مراجعه کنید.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.