ورزشی print
اتوبوس نفت گل هم می زند/ مقابل پرسپولیس به دنبال برد بودم!
جام نیوز
0 comment   6 visibility
شنبه 23 دی 1396 ساعت 19:06
چکیده مطلب
سرمربی نفت تهران درباره دیدار با تراکتورسازی و پیروزی نفت با هدایت او صحبت کرد.
به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، سرمربی نفت تهران درباره دیدار با تراکتورسازی و پیروزی نفت با هدایت او صحبت کرد.
هومن افاضلی درباره آخرین وضعیت نفت تهران پس از پیروزی در برابر تراکتورسازی اظهار داشت: خوشحالم که همه متوجه شدند فلسفه ما دفاع صرف نیست و اتوبوس نفت حمله هم می کند و گل هم می زند.
وی در ادامه افزود: من در تمام بازی ها به دنبال سه امتیاز هستم. حتی مقابل پرسپولیس هم نیم نگاهی به برد داشتم اما به هر حال به خاطر شرایط موجود تیم، باید با احتیاط بیشتری عمل کنیم و به همین دلیل نباید زیاد بی گدار به آب بزنیم. در برابر تراکتور هم برنامه داشتیم و خوشحالم که تیمم مزد تلاش خود را گرفت و به برتری دست پیدا کردیم.
سرمربی نفت تهران درباره شرایط مالی باشگاه در حضور مالکیت جدید گفت: خوشبختانه وضعیتمان خوب است و بچه ها شارژ مالی شدند. بدگمانی زیادی به وجود آمده بود که آن هم به خاطر مدیریت های پیشین بود اما الان همه چیز رو به بهبود است و وضعیت خوب شده است. این 4 امتیاز هم باعث شده تا روحیه تیم بالاتر رود.
وی در ادامه افزود: تراکتورسازی مالکیت بالایی داشت. موقعیت زیادی هم به دست آورد. متاسفم که همکارم به خاطر ما تحت فشار قرار گرفت. امیدوارم در ادامه شرایط تراکتورسازی بهتر شود.
افاضلی در پایان درباره ماجرای انتقال آل کثیر و پیوستنش به تراکتور اذعان داشت: داستان آل کثیر و تراکتور و نفت تمام شده است و او بدون شک در نفت می ماند. مسائل مالی حل شده و مدیریت باشگاه مخالفت خود را با جدایی آل کثیر اعلام کرده است.
ایلنا
110
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.