فرهنگی print
بهنوش بختیاری در سال 1394 حجاب برتر را کشف کرد! +عکس
جام نیوز
0 comment   10 visibility
شنبه 23 دی 1396 ساعت 19:30
چکیده مطلب
بهنوش بختیاری دی ماه 1394 پست اینستاگرام خود را به زیارت خود را مشهد اختصاص داد.
به گزارش جام نیوز، بهنوش بختیاری بازیگر زن سینما و تلویزیون ایران، در سال 1394 تصویری از حضور خود در حرم مطهر امام رضا علیه السلام منتشر کرد.
این بازیگر درباره این حضور نوشت: قربونت برم امام رضا که به یه روز نکشید مراد دلم رو دادی...
برای همه انسانها و همه دوستا و خانوادم دعای خیر میکنم... و همینجا تشکر میکنم از خواهر و برادر نازنینی مثل سارا و آقارضا منجزی که باعث و بانی این سفر شدن...
شاید اگه به خودم بود حال رفتن نداشتم... ولی سارا جونم دمت گرم... راستش یه لحظه تو حرم فکر کردم چرا مردم اینطوری به ضریح میچسبن... خرافاته این داستانا... ما نباید اعتقاد داشته باشیم به این مسائل...
ولی این نشانه به این بزرگی که به این زودی خدا بهم نشون داد با تمام وجودم پی بردم که انرژی... انرژیه... و اگه خالص باشه دنیا رو تکون میده... تنها دل صاف.. روح پاک.. و اعتقاد محکم.. و با وجدان زندگی کردن.. قناعت کردن.. صبوری.. و اعتقاد و استایل زندگی کسی رو قضاوت نکردن.. خدا هست و بنده های برگزیده او هم انرژی شون درین جهان وجود داره..
این نتیجه ای هست که این حقیر بهش رسیدم و دوس دارم با شما تقسیمش کنم... همواره سلامت.. هر چند که بعضی از دوستان خیلی کم لطفن.. اما من براتون دعا می کنم.. نه بخاطر جذب بعضی نامردا بلکه بخاطر اینکه روح خودم اینجوری آروم تره.. بختیاری جماعت به کسی باج نمیده و خود خودشه.. خدا پشت و پناه دوستان و دشمنانم... برای شفای مادرم دعا کنید..
یاعلی

کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.