ورزشی print
رئال مادرید 0-1 ویارئال؛ آقای زیدان، هنوز از عملکرد تیمتان راضی هستید؟
طرفداری
0 comment   7 visibility
شنبه 23 دی 1396 ساعت 20:34
چکیده مطلب
رئال مادرید در شبی که موقعیت های فراوانی را از دست داد، در دقایق پایانی در ضد حمله غافلگیر شد و بازی را واگذار کرد.
طرفداری - از هفته نوزدهم رقابت های لالیگا اسپانیا از ساعت 18:45 رئال مادرید میزبان ویارئال بود.
 مشخصات بازی
تورنمنت: هفته نوزدهم لالیگا اسپانیا
تاریخ: شنبه 23 دی 1396
ساعت: 18:45
استادیوم: سانتیاگو برنابئو
داور: آلبرتو ماینکو
گلزنان:
 آمار و ترکیب ابتدایی دو تیم 
آمار اختصاصی طرفداری و جزئیات بیشتر را اینجا ببینید.

 گزارش بازی
بازی با برتری کامل رئال مادرید آغاز و پیگیری شد اما این تیم موفق نشد از موقعیت های فراوان خود استفاده کند. در اولین موقعیت جدی بازی، در دقیقه 17 شوت زیبای مارسلو از پشت محوطه جریمه توسط آسنخو به کرنر فرستاده شد. در دقیقه 23 رونالدو یک ضربه آزاد فوق العاده به سمت دروازه حریف زد اما توپ با واکنش زیبای آسنخو به تیرک دروازه برخورد کرد. حملات رئال مادرید پردامنه ادامه داشت. در دقیقه 30 با حرکت و پاس زیبای مودریچ باز هم رونالدو در گلزنی ناتوان و بدشانس بود. توپ او از کنار دروازه در موقعیتی تک به تک به بیرون رفت. در دقیقه 38 نیز ضربه سر خطرناک گرت بیل با ارسال ایسکو، با فاصله کمی از بالای دروازه به بیرون رفت. در دقیقه 45 نیز با پاس زیبا ایسکو، رونالدو در موقعیتی تک به تک موفق به گلزنی نشد و باز هم آسنخو قهرمان ویارئال بود.

در ابتدای نیمه اول چریشف با اشتباه کاسمیرو صاحب یک موقعیت بسیار خوب برای ویارئال شد اما این توپ راهی به دروازه نداشت. رئال مادرید باز هم کنترل توپ و میدان را در اختیار گرفت و حملات خود را آغاز کرد. در این نیمه خط دفاعی ویارئال بهتر کار می کرد و کمتر اجازه خلق موقعیت جدی به ستاره های رئال مادرید می داد. تا دقیقه 72 رئال مادرید 21 شوت به سمت دروازه ویارئال شلیک کرده بود و البته به گل دست پیدا نکرده بود. در دقیقه 70 ایسکو و گرت بیل از زمین بازی بیرون رفتند و آسنسیو و وازکز وارد بازی شدند. کم کم با گذشت زمان بازی، میل رئال مادرید به هجوم کمتر شد. خروج بیل و ایسکو به نظر می رسید به روند تهاجمی مادریدی ها لطمه وارد کرد. بازی در دقایق میانی نیمه دوم بیشتر در وسط زمین دنبال می شد. در دقیقه 80 در یک حرکت تیمی خوب، وازکز با یک پاس عرضی، مودریچ را صاحب موقعیت بسیار خوبی کرد اما ضربه هافبک کروات با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت. بدشانس ها ادامه داشت. در دقیقه 85، رئال مادرید کرنر خود را کوتاه ارسال کرد. مارسلو با یک حرکت بسیار خوب، پاس عالی برای رونالدو و آسنسیو مهیا کرد اما در موقعیتی عالی باز هم این تیم از گلزنی بازماند.
در بهت سانتیاگو برنابئو، در دقیقه 87 برخلاف جریان بازی و در یک ضدحمله سریع، فورنالز موفق شد دروازه رئال مادرید را باز کند تا باز در عین ناباوری با شکست شاگردان زیدان به پایان برسد.
 شرح گل ها

 خلاصه بازی
تکمیل می شود...
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.