ورزشی print
پاس های مرگبار، تکیه گاه لرزان پژمان
برترین ها
0 comment   5 visibility
شنبه 23 دی 1396 ساعت 21:43
چکیده مطلب
پژمان منتظری به استقلال آمده بود تا عملکرد دفاعی این تیم را بهبود ببخشد اما تا این‌جاي فصل، تقریبا برعکس عمل کرده است.
سایت نود: رکوردهای دفاعی این فصل استقلال یک غایب ویژه دارد. پژمان منتظری کاپیتان باتجربه آبی‌ها که به عنوان یکی از وزنه‌های استقلال به این تیم بازگشته بود به دلیل مصدومیت مدتی را از این تیم دورماند. پژمان اما قبل و بعد از مصدومیت از آن مدافع مطمئنی که آبی‌ها انتظار داشتند فاصله داشت. حالا رکوردهای دفاعی این فصل استقلال نه تنها یک غایب ویژه دارد بلکه در بعضی از گل خوردن‌های استقلال و حتی قطع رکورد ویژه حسینی ردپای کاپیتان آبی‌ها هم دیده می‌شود.
پژمان منتظری در بازی دیروز مقابل سایپا قصد داشت با یک پاس به عقب، توپ را به حسینی برساند که اشتباه محاسباتی او باعث شد توپ به کرنر برود. کرنر و  ضربه سر رضا اسدی، پایانی بود بر بیش از هشتصددقیقه گل نخوردن استقلال و این رکورد در حالی که تنها چند دقیقه به پایان بازی مانده بود شکست. این همان اتفاقی است که در بازی رفت مقابل سایپا هم با کمی تغییر رقم خورد و باز هم نقش اول آن اتفاق پژمان منتظری بود. در آن بازی باز هم منتظری قصد داشت با یک پاس رو به عقب توپ را به مهدی رحمتی برساند که باز هم اشتباه محاسباتی او، توپ را به عباس‌زاده رساند. رحمتی مجبور به خطای پنالتی شد و عباس‌زاده این پنالتی را تبدیل به گل کرد.
منتظری در بازی هفته گذشته مقابل تراکتورسازی هم که به دلیل غیبت روزبه چشمی در ترکیب اصلی قرار گرفت باز هم یک پاس به عقب داد که منجر به یک ضربه ایستگاهی غیر مستقیم داخل محوطه جریمه شد و به خیر گذشت. اشتباهات پررنگ منتظری و عملکرد خوب مدافعان جوان استقلال، شاید روزهای خوشی را برای کاپیتان با تجربه و محبوب آبی‌ها رقم نزند.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.