علمی print
دیزاین اتاق کودکان، اهمیت استیکرهای زیبا
نی نی بان
0 comment   3 visibility
شنبه 23 دی 1396 ساعت 22:03
چکیده مطلب
چه چیزی بهتر از نقاشی و استیکرهای رنگارنگ حیوانات می تواند دل بچه ها را شاد کند.

یک بچه میمون روی شاخه درخت خوابیده. چند سانت آن طرف  ترهم زرافه و فیل مشغول بازی هستند. جوجه کلاغها روی سیم بالا و پایین می پرند و عمو جغد شاخدار هم توی قفسش نشسته و بقیه را تماشا می کند. اشتباه نکنید وصف باغ وحش یا یک انیمیشن مخصوص کودک نیست. این جا می تواند تصویر اتاق فرزندتان باشد. فکرش را بکنید؛ چه چیزی بهتر از نقاشی و استیکرهای رنگارنگ حیوانات می تواند دل بچه ها را شاد کند. شخصیتهای حیوانی که تا امروز فقط از صفحه تلویزیون می دیدند حالا جان می گیرندوروی دیوار اتاقشان می نشینند.
آنقدر نزدیک می شوند که اگر دستشان را دراز کنند می توانند خرطوم آقای فیل را بگیرند یا با دم شیر بازی کنند. بچه های یکی دوساله خیلی سخت از مادر جدا می شوند و در اتاقشان می خوابند این هنر مادر و پدر است که چطور آنها را به این کار راضی کنند و عادت بدهند.کار سختی است درست است اما با استیکرهای اتاق کودک هیراد این کار راحت تر می شود. وقتی فضای خواب کودک فضایی دلنشین و شیرین باشد ، خیلی راحت با این موضوع کنا رمی آید و با خوشحالی در تختش می خواد و این قدر به آقا خرسه بالای تختش نگاه م کند وحرف می زند تا خوابش می برد.
برچسب های دیواری چی هستند؟
برچسب های دیواری هیراد از  لایه نازکی از پی وی سی (pvc) پشت چسبدار درست شده اند. محصولی تولید ایران و کار دست هنرمندان ایرانی.  با این استیکرها یا برچسبها می توانید خیلی راحت و در چند دقیقه رنگ و روی خانه را تغییر بدهید.اگر از رنگ روی دیوار یا از کاغذ دیواری های قدیمی خسته شده اید این محصولات به آسانی وفقط در چند دقیقه دکوراسیون منزل را از این رو به آن رو تبدیل ی کنند. یعنی یک تغییر اساسی و دل انگیز.شب عید است و همه به فکر یک تغییر کلی برای سال جدید هستند اما همه نمی توانند از پس هزینه های سنگین کاغذ دیواری و رنگ کاری بر بیایند، پس بهترین راه انتخاب برچسبهای هیراد است. برچسبهایی که بر روی همه سطوح صاف مثل دیوار،کمد،آینه،شیشه،سرامیک،سنگ و...و همچنین بر روی کاغذ دیواری هایی که دارای سطح صاف هستند،نصب می شد. این برچسب های دیواری کاملا قابل شستشو هستند و اگر یک روز از آنها خسته شدید ، با استفاده از سشوارو پس از گرم کردن سطح برچسب به صورت همزمان برچسب را از سطح مورد نظر جدا می شود.
تاقچه مجازی و استیکر کلید و پریز
محصولات این شرکت فقط به برچسبهای اتاق کودک و اتاق پذیرایی  نشیمن محدود نمی شود. تاقچه مجازی نوعی پوستر است که حالت سه بعدی و طراحی منحصر به فردی داردو  با نصب این محصول بر روی دیوار منزل خود ، سه طاقچه با دکوری جذاب خواهید داشت .قیافه کلید و پریزها هم بعد از چند وقت تکراری می شود اما بااستیکرهای مخصوص می توانید به آنها شکل و قیافه جدید ببخشید.مجموعه ایی از بهترین و خلاقانه ترین برچسب های دیواری مربوط به کلید و پریز در این سایت وجود دارد که  با پرداخت هزینه بسیار ناچیز می توانید آنها را روی کلید و پریز اتاقها و به خصوص اتاق کودک نصب کنید.برای سرویس بهداشتی هم هیراد برچسبهای مخصوصی تولید کرده است.این برچسبها قابل شستشو هستند و در مواجهه با آب مشکلی برای آب مشکلی برای آنها به وجو نمی آید ، می توانید این برچسب ها را در قسمت های مختلف سرویس بهداشتی و حمام خود نصب کنید.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.