استان ها print
تیم های افشین، سوهان محمد و پناه آفرین حریفان خود را شکست دادند
مهر
0 comment   10 visibility
شنبه 23 دی 1396 ساعت 22:48
چکیده مطلب
قم - تیم‌های فوتبال افشین، سوهان محمد و پناه آفرین در لیگ برتر فوتبال استان قم حریفان خود را شکست دادند.
به گزارش خبرنگار مهر، هفته چهارم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های استان قم به پایان رسید و به ثمر رسیدن ۲۱ گل در ۴ مسابقه، آمار گل خیره کننده‌ای در دیدارهای این هفته بر جای گذاشت به طوری که در کم گل‌ترین بازی هفته نیز ۲ گل به ثمر رسید.
در دیدارهای هفته چهارم لیگ برتر فوتبال استان قم و در پر گل‌ترین بازی هفته امروز شنبه در ورزشگاه شهید حیدریان تیم فوتبال افشین در دیدار برابر تیم فوتبال وحدت ۴ بر ۳ به پیروزی رسید و ۳ امتیاز این بازی نزدیک و نفس گیر را از آن خود کرد.
تیم فوتبال عقاب در ادامه نتایج نامناسب خود در دیدار برابر تیم سوهان محمد با نتیجه ۴ بر ۲ شکست خورد و این شکست، سومین شکست عقاب در چهارمین مسابقه بود که وضعیت این تیم را در جدول پیچیده‌تر کرد.
تیم فوتبال یاران که تا پایان هفته سوم صدرنشین جدول بود در مسابقه برابر هما به تساوی یک بر یک دست یافت تا هر دو تیم بالانشین جدول ۲ امتیاز از دست بدهند و در جدول رده بندی ۸ امتیازی شوند.
تیم فوتبال پیام نیز در ادامه روند رو به نزول خود پس از ۳ شکست پیاپی این هفته یک شکست دیگر را تجربه کرد و در مصاف برابر تیم پناه آفرین ۴ بر ۲ شکست خورد تا پناه آفرین که سال گذشته قهرمان لیگ برتر شده بود به یک برد دلچسب دست پیدا کند.
در لیگ برتر فوتبال استان قم، تیم قهرمان راهی مرحله اول گروهی لیگ دسته سوم فوتبال کشور می‌شود و تیم قعرنشین نیز به دسته اول سقوط می‌کند و تیم ماقبل آخر نیز راهی پلی آف می‌شود.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.