علمی print
عکاسی خلاقانه از کودک، اصول مناسب
نی نی بان
0 comment   8 visibility
شنبه 23 دی 1396 ساعت 23:56
چکیده مطلب
می توانید آلبوم کودکتان را با عکسهای اینستا چاپ درست کنید عکسهایی که ممکن است در گوشی بماند و هیچ وقت هم فرصت دیده شدن پیدا نکند.

کافی است یک نگاهی به عکسهای قدیمی بیندازید.عکسهایی که گذر زمان رنگ و رویشان را برده اما هنوز آن عشق و آن گرمی و آن لبخند را می توان حس کرد.می توان آن همه هیجان و آن همه شادی و آن همه دوست داشتن را پشت آن لبخندهای محو  و آن صورتهای شاد دید. می توان برگشت به گذشته.به روزهای باغ آقا جون و خانه مادرجون.ظهرهای فروردین و آن خنده ها و آن بازیها.روزهای جمعه اردیبهشتی و خرداد و تابستانهای داغ.می توان همه آن خاطرات را یکی یکی کنار همه چید و دوباره برگشت به همان روزها.می توان یک عکس قدیمی را درست مثل یک آدرس بهانه کرد برای تجربه چند دقیقه روزهای دورهمی  با هم بودن.روزهای داشتن و مهربانی.
آن عکسهای قدیمی و آن معجزه آنالوگ هیچ وقت فراموش نمی شود اما می توان راهی برای دوباره داشتنشان پیدا کرد.راهی که اینستا چاپ جلوی راهمان می گذارد و دوباره می توان با آن روی شادی ها دست کشید و هیجان را دوباره لمس کرد.
اینستا چاپ می تواند تمام عکسهای پر خاطره را که ثبت کرده اید،برایتان ذخیره کند.البته نه روی ذخیره گوشی که همیشه امن نیست و با هر اتفاقی ممکن است کلی خاطره بپردو از بین برود.اینستا چاپ عکسهای زیبا و پر لایک شما را روی کاغذ چاپ می کند تا دوباره آلبومهای عکس رونق بگیرند. اینستا چاپ می تواند عکسهای لحظه به لحظه ایی  راکه از نوزداتان می اندازید برای همیشه ماندگار کند.اولین خنده،اولین چهار دست وپا راه رفتن  و اولین غذا خوردن. می توانید آلبوم کودکتان را با عکسهای اینستا چاپ درست کنید عکسهایی که ممکن است در گوشی بماند و هیچ وقت هم فرصت دیده شدن پیدا نکند.
خاطرات خود را ایمن ماندگار کنید
اینستا چاپی ها عاشق عکس و عکاسی هستند برای همین هم قدر لحظه ها و ارزش خاطرات شما را می دانند.اینستا چاپ اولین سرویس ایرانی چاپ آنلاین تصاویر مبتنی بر شبکه های اجتماعی است که تلاش می کند بهترین همراه شما در نگهداری خاطراتتان باشد.در اینستا چاپ، امنیت و حرمت تصاویر و خاطرات افرادخیلی مهم است .برای همین  اولویت های سیاست کاری آنها  ذخیره نکردن تصاویر و اطلاعات کاربران است و بر خلاف بقیه  تصاویر کاربران پس از انجام سفارش به صورت غیر قابل بازگشت پاک می شود.پس با خیال راحت می توانید عکسها و خاطره هایتان را به دست این گروه خلاق بسپارید.
یک،دو،سه بفرمایید
یک:یکی از محصولات دوست داشتنی ما را انتخاب کنید.
دوم:تصاویر خود را از اینستاگرام و یا رایانه انتخاب کنید.
سوم: سفارش تان را تایید کنید.
چهارم: سفارش خود را تحویل گرفته و از آن لذت ببرید.
بعد از اینکه این مراحل را گذراندید می توانید برای خودتان مدلهای مختلف و پیشنهادی اینستا چاپ را هم داشته باشید.نوار خاطرات که نواری است از بهترین عکسهای شما.ریسه خاطرات مثل این است که خانه را با بهترینو پرخاطره ترین عکسهایتان چراغانی کنید.
تقویم خاطرات هم این شکلی است که شما یک تقویم از روزها و ماههای سال دارید البته با تصاویری از بهترین لحظه های زندگی اتان که میتوانید بر اساس روز ثبت آن روی تقویمتان بگذاریدو برایش ماهگرد و سالگرد هم بگیرید.پولاراید و مستطیل خاطره وریسمان خاطره و پوستر خاطره  هم هست که می توانید انتخاب کنید.فقط کافی است به سایت instachap.com بروید و برای عکسهایتان یک جای خوب و البته امن و محکم انتخاب کنید.
اینستا چاپ را بهتر بشناسید
اینستاچاپ این امکان را به تمام کاربران اینستاگرام می دهد تا بدون زحمتی اضافه با اکانت اینستاگرام خود وارد سایت اینستا چاپ شوند و با انتخاب تصاویر دلخواه اینستاگرامی خود، آن ها را به صورت چاپ شده بر روی محصولاتی مانند مینی چارگوش ،پولاراید ،مستطیل خاطرات ، پوستر خاطرات ،قاب خاطرات ،قاب خاطره ،ریسمان خاطرات ، ( بزودی نوار خاطرات، لیوان) با بسته بندی زیبا و پر از محبت و دوستی تحویل بگیرند.تعهد اینستاچاپ چاپ عکسهای اینستاگرام و ماندگار نمودن خاطرات شما با کیفیتی عالیست.
هر سوالی داری بپرس
وقتی وارد سایت اینستا چاپ می شوید اصلا دست و پایتان را گم نمی کنید.همین که سایت به روی شما باز شد یک پنجره باز می شود و یکی از مشاوران این سایت از شما می پرسد؛چه سوالی دارید؟می توانم کمکتان کنم؟پس خیالتان راحت باشد این جا کسی رها نمی شود.قرار است خاطره هایتان همان شکلی که می خواهید ثبت شود  بماند برای همیشه.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.