استخدامی print
۶۰ میلیارد ریال طرح اشتغالزایی کمیته امداد در سیستان و بلوچستان
ای استخدام
0 comment   4 visibility
یکشنبه 24 دی 1396 ساعت 09:54
چکیده مطلب
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان و بلوچستان گفت: افزون بر ۶۰ میلیارد ریال در قالب چهار هزار طرح اشتغالزایی در این استان در حال اجراست. نوشته ۶۰ میلیارد ریال طرح اشتغالزایی کمیته امداد در سیستان و بلوچستان اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان و بلوچستان گفت: افزون بر ۶۰ میلیارد ریال در قالب چهار هزار طرح اشتغالزایی در این استان در حال اجراست.
رمضان پودینه روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ۲ هزار و ۸۴۰ طرح از مجموع طرح های ذکر شده در بخش های مختلف کشاورزی، دامپروری، صنایع دستی و خدمات در ۹ ماهه نخست امسال در سیستان و بلوچستان اجرا شده است.
وی افزود: با اجرایی شدن کامل چهار هزار طرح در سیستان و بلوچستان زمینه اشتغال چهار هزار و ۸۰۰ نفر در این استان فراهم می شود.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان و بلوچستان تصریح کرد: توانمندسازی اقتصادی و خود کفایی خانواده های زیر پوشش از مهمترین اولویت های کمیته امداد امام خمینی(ره) است.
به گزارش ایرنا هم اینک ۲۴۶ هزار نفر در قالب افزون بر ۱۰۳ هزار خانوار در سیستان و بلوچستان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) هستند.
منبع : خبرگزاری ایرنا
برای مشاهده آخرین اخبار کمیته امداد اینجا کلیک نمایید
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.