استان ها print
مراکز قرآنی ملایر در برگزاری دوره های آموزشی موفق عمل کرده اند
مهر
0 comment   5 visibility
یکشنبه 24 دی 1396 ساعت 09:57
چکیده مطلب
ملایر - رئیس تبلیغات اسلامی ملایر از برگزاری جلسات متنوع آموزشی در موسسات قرآنی و خانه‌های قرآن روستایی شهرستان ملایر خبر داد و گفت: این مراکز در برگزاری دوره‌های آموزشی موفق عمل کرده‌اند.
به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام حسین گروسی صبح یکشنبه در جمع مبلغان از برگزاری جلسات متنوع آموزشی در موسسات قرآنی و خانه های قرآن روستایی شهرستان ملایر خبر داد.
وی گفت: موسسات قرآنی شهری و خانه های قرآن روستایی برای جذب بیشتر افراد در رده های سنی مختلف با برنامه ریزی دقیق و کارشناسی شده اقدام به برگزاری کلاسهای مختلف آموزشی در رشته های مختلف قرآنی می‌کنند که این امر باعث جذب بیشتر جوانان و نوجوانان به کلاسهای قرآنی می‌شود.
حجت الاسلام گروسی افزود: در این کلاسهای آموزشی برای تشویق و جذب بیشتر برگزاری مسابقات و اهدا جایزه های نفیس در نظر گرفته شده است.
رئیس تبلیغات اسلامی ملایر همچنین از تشکیل کمیته مساجد و تشکلهای دینی ستاد دهه فجر سخن گفت و افزود: براساس هماهنگی انجام شده اعضای ستاد کمیته مساجد و تشکلهای دینی دهه فجر شهرستان ملایر در محل اداره تبلیغات اسلامی گردهم می آیند.
حجت الاسلام گروسی هدف از تشکیل این کمیته را برنامه ریزی، سازماندهی و هماهنگی در برگزاری مراسم ایام الله دهه فجر و زمینه سازی برای حضور و نقش آفرینی تشکل های دینی در گسترش کمی و کیفی فعالیت های ویژه دهه فجر عنوان کرد.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.