استان ها print
کارگاه آموزش تیراندازی با کمان سنتی در همدان برگزار شد
مهر
0 comment   5 visibility
یکشنبه 24 دی 1396 ساعت 09:57
چکیده مطلب
همدان- رئیس هیئت تیراندازی با کمان استان‌همدان گفت: کارگاه آموزش تیراندازی با کمان سنتی باهدف دانش‌افزایی مربیان و ورزشکاران در همدان برگزار شد
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی هیئت تیراندازی همدان، حمیدرضا یاری با اشاره به برگزاری کارگاه آموزش تیراندازی با کمان سنتی در همدان اظهار داشت: با توجه به اهمیت برگزاری کلاس‌های آموزشی و توجیهی در به‌روزآوری اطلاعات ورزشی، یک دوره کارگاه آموزش تیراندازی با کمان سنتی ویژه مربیان، ورزشکاران و علاقه‌مندان در همدان برگزار شد.
وی افزود: این کارگاه آموزشی به مدت ۲ روز با تدریس روح الله صدرکریمی و لیدا حسن پور از مدرسان فدراسیون و اعضای تیم ملی کمان سنتی، در سایت تیراندازی با کمان شهید شمسی پور همدان برگزار شد.
رئیس هیئت تیراندازی با کمان استان‌همدان با اشاره به لزوم دانش‌افزایی گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام پذیرفته، استان‌همدان در رشته تیراندازی با کمان سنتی درصدد دستیابی به پیشرفت چشمگیر و کسب عناوین مختلف قهرمانی در مسابقات باشگاهی و معرفی ورزشکاران شاخص استان به رده‌های ملی برآمده و برگزاری این کارگاه آموزشی نیز در راستای دانش‌افزایی و دستیابی به این هدف برگزار شد.
یاری خاطرنشان کرد: در پایان کارگاه آموزشی از سوی فدراسیون تیراندازی با کمان، به افراد حضور یافته در این کارگاه، حکم حضور در کلاس اعطا شد.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.