استان ها print
پیشکسوت کشتی قم سرپرست تیم ملی شد
فارس نیوز
0 comment   4 visibility
یکشنبه 24 دی 1396 ساعت 09:45
چکیده مطلب
قهرمان خوشنام و پیشکسوت باسابقه کشتی استان قم از سوی فدراسیون کشتی به عنوان سرپرست تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان منصوب شد.
به گزارش خبرگزاری فارس از قم، روند پیشرفت‌های کشتی فرنگی قم با انتخاب یکی از پیشکسوتان خوشنام، با سابقه و پرافتخار این رشته یعنی موسی طباطبایی به عنوان سرپرست تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان ایران برای مسابقات برون‌مرزی سال 2018 ادامه یافت.
موسی طباطبایی در ورزش کشتی استان قم و کشورمان چهره‌ای نام‌آشنا است که به نمایندگی از خانواده بزرگ کشتی قم پیش از این مسؤولیت‌های مختلف به عنوان مربی و سرپرست در تیم‌های ملی سایر رده‌های سنی کشتی فرنگی ایران تجربه کرده و اکنون سرپرست تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان ایران است.
خبر انتصاب طباطبایی به عنوان سرپرست جدید تیم ملی کشتی فرنگی امروز با استناد به مفاد بخش (د) آیین‌نامه نحوه انتخاب شرح وظایف حوزه مدیریت فنی تیم‌های ملی کشتی ایران امروز از سوی فدراسیون کشتی اعلام شد تا طباطبایی بعد از سال‌ها فعالیت در تیم‌های ملی نوجوانان و جوانان در تیم بزرگسالان ایران مسؤولیت مهم سرپرستی را بپذیرد.
طباطبایی که یکی از چهره‌های قدیمی کشتی قم به شمار می‌رود، سابقه عضویت تیم‌ ملی ایران در مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان و آسیا را در سالیان گذشته دارد و در کارنامه موفقیت‌های خود عنوان قهرمانی آسیا و همچنین مقام هشتمی جهان را نیز کسب کرده است.
کشتی‌گیر قمی و مربی با سابقه کشتی فرنگی قم در حالی مسؤولیت سرپرستی یا مدیریت تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان ایران را پذیرفت که نزدیک‌ترین اعزام ملی‌پوشان به رقابت‌های جام ایوان پادوبنی در کشور روسیه انجام می‌شود، مسابقاتی که تیم منتخب کشتی فرنگی ایران روزهای 29 دی تا اول بهمن ماه در شهر کراسنودار روسیه با حریفان خود پیکار خواهد کرد و ملی‌پوشان در اوزان 63، 72 و 87 کیلوگرم به آن اعزام می‌شوند.
انتهای پیام/ی
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.