ورزشی print
مصطفی دنیزلی: از تراکتورسازی تبریز پیشنهاد دارم؛ مذاکراتم با این باشگاه ادامه دارد
طرفداری
0 comment   5 visibility
یکشنبه 24 دی 1396 ساعت 10:59
چکیده مطلب
دنیزلی در مورد پیشنهاد تراکتورسازی صحبت کرد.
طرفداری- مصطفی دنیزلی، سرمربی سابق پرسپولیس در مورد برخی پیشنهادهایش صحبت کرده است.
دنیزلی که شب گذشته میهمان برنامه برنامه استادیوم از شبکه trt spor بود، در مورد پیشنهاد تراکتورسازی صحبت کرد که در زیر می خوانید:
*مخاطبان برنامه پرسیده اند که آیا از ایران پیشنهاد دریافت کرده اید؟ اسم تیم نیز ذکر شده است از تراکتورسازی تبریز پیشنهاد دارید؟
بله این تیم به من پیشنهاد داده است. آن ها در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارند. علی گولتیکن (کارشناس برنامه) هم از این موضوع مطلع است چون او هم در کادر فنی ما در ایران بود. زمانی که من در ایران سرمربی بودم، تراکتورسازی در لیگ پایین تری قرار داشت و پس از قهرمانی در لیگ دسته اول، به لیگ برتر آمدند. اکنون در لیگ قهرمانان هم حاضرند. در هفته گذشته با آن ها ملاقاتی داشتم. آن ها را دوست دارم و برایشان احترام بسیاری قائلم.
*پس اکنون می توان گفت آن ها با شما مذاکره داشته اند اما اینکه هنوز اینجا حضور دارید نشان از آن دارد که مذاکرات مثبت نبوده است، این چنین نیست؟
خیر، مذاکرات با ما در تعطیلات نیم فصل انجام شد و همچنان ادامه دارد. علاوه براین، مدیرتیم تراکتورسازی (مصطفی آجرلو) همان شخصی است که من قبلا در ایران با او کار کرده ام. او مدیرعامل اولین تیمی بود که من در ایران سرمربی اش بودم (پاس تهران). این را نیز باید بگویم که در این مدت نه تنها از ایران بلکه از سایر تیم های نیز پیشنهاداتی بوده و در حال بررسی آن ها هستم. اگر پیشنهاد خوبی به دستم رسید و شخصا آمادگی حضور را نیز داشتم، اقدام می کنم.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.