ورزشی print
خادم همه کوپن هایش را برای رفع تعلیق کشتی ایران خرج کرد/ منتظر تصمیم کمیته اخلاق اتحادیه جهانی هستیم
میزان
0 comment   6 visibility
یکشنبه 24 دی 1396 ساعت 11:11
چکیده مطلب
دبیر فدراسیون کشتی گفت: تا الان خادم هر کوپنی که داشته برای رفع خطر تعلیق کشتی ایران خرج کرده است.

رضا لایق در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص تصمیمات فدراسیون کشتی پیرامون فینال مسابقات کشتی پهلوانی اظهار داشت: کسانی که در این مسابقه اشتباه کردند جریمه و محروم شدند. این محرومیت و جریمه هم طبق آیین‌نامه کمیسیون داوران صورت گرفت و امامی از ریاست کمیسیون داوران به سرپرستی این کمیسیون تنزل درجه پیدا کرد.
وی در مورد صحبت‌های وزیر ورزش مبنی بر این که فعلا بحث تعلیق کشتی مطرح نیست، گفت: امیدوارم همین طور باشد و ما هم دوست داریم که کشتی ایران تعلیق نشود، اما تا الان خادم هر کوپنی که داشته برای رفع خطر تعلیق کشتی ایران خرج کرده است. هنوز به ما اعلام نشده که کشتی ایران تعلیق می‌شود یا خیر. جلسه کمیته اخلاق اتحادیه جهانی کشتی در خصوص این پرونده تشکیل شده و ما منتظر هستیم تصمیمات این کمیته به ما اعلام شود.
دبیر فدراسیون کشتی در مورد این که آیا از احمد میرزاپور که به خاطر اشتباهات داوری در فینال کشتی پهلوانی شکست خورد دلجویی می‌شود یا خیر، خاطرنشان کرد: در همان شب که این اتفاق رخ داد در جلسه‌ای که خادم با من و بنی‌تمیم داشت تصمیم بر این شد که از میرزاپور به خاطر حرکت پسندیده‌اش تقدیر صورت بگیرد و در جام تختی از او تقدیر خواهیم کرد.
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.