ورزشی print
دعوت از منتخبین بزرگسالان و جوانان بدمینتون بانوان به اردو
انا
0 comment   5 visibility
یکشنبه 24 دی 1396 ساعت 11:12
چکیده مطلب
نفرات دعوت شده منتخبین بزرگسالان و جوانان بدمینتون بانوان به اردوی تیم ملی جهت حضور در مسابقات فجرکاپ مشخص شدند.
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا از روابط عمومی فدراسیون بدمینتون، از سوی فدراسیون بدمینتون منتخبین رده سنی بزرگسالان و جوانان بدمینتون بانوان به منظور حضور قدرتمند در بیست و هفتمین دوره مسابقات بین المللی فجر ایران به اردوی آمادگی در شهرستان سمنان دعوت شدند.
بازیکنان دعوت شده به این اردو متشکل از هاجر کبیری، الهه سپیدان، هاله همدانچی و حنانه یعقوب زاده از تهران، سایه خلیل الرحمانی از اصفهان، ساغر رفیعی از کرمان، نسترن کرمی و حدیث احمدی از زنجان، آتنا حمیدی فر از کرمانشاه، الناز فیض منش، پرنیا نبوی و طراوت علی نژاد از سمنان می باشند.
بازیکنان فوق در روزهای بیست و هفتم لغایت سی ام دی ماه سال جاری در تالار بدمینتون مجموعه ورزشی تختی شهرستان سمنان زیر نظر مربیان تیم ملی بدمینتون بانوان به تمرین خواهند پرداخت.
*مسابقات بین المللی بدمینتون فجرکاپ با حضور ۱۵ کشور برگزار می شود
بیست و هفتمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون فجرکاپ با حضور ۱۵ تیم از کشورهای مختلف در روزهای شانزدهم لغایت نوزدهم بهمن ماه سال جاری با جوایز ۲۵ هزار دلاری و در قسمت آقایان و بانوان در سالن اختصاصی بدمینتون شهرستان زنجان برگزار می شود.
در این دوره از مسابقات بدمینتون بازان کشورهای آلمان، اندونزی، ترکیه، هند، آذربایجان، ویتنام، اردن، عراق، میانمار، استرالیا، مالزی، پرتغال، مکزیک، سوریه و مالدیو به همراه ملی پوشان بدمینتون کشورمان به رقابت با یکدیگر خواهند پرداخت.
محمد اندی از کشور اندونزی و دبیر کمیته توسعه بدمینتون آسیا و مدرس کمپ (AOP) در مراسم افتتاحیه مسابقات حضور خواهد یافت. همچنین سندی ژان از کشور چین که از مدرسین جهانی بدمینتون است که به عنوان سرداور بیست و هفتمین دوره این رقابتها حضور خواهد داشت.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.