ورزشی print
سن آنتونیو اسپرز 112-80 دنور ناگتس؛ برد خانگی با درخشش کوای لنارد
طرفداری
0 comment   6 visibility
یکشنبه 24 دی 1396 ساعت 11:20
چکیده مطلب
اسپرز در خانه به بردی راحت دست پیدا کرد.
طرفداری - شب گذشته و در چارچوب رقابت های NBA  تیم های سن آنتونیو اسپرز و دنور ناگتس در شهر سن آنتونیو و در ورزشگاه AT&T Center به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با برتری 112-80 میزبان به پایان رسید.
گزارش بازی
اسپرز که در بازی گذشته خود برابر لیکرز تن به شکست داده بود با هدف پیروزی در این دیدار خانگی پا به میدان گذاشته بود و از همان ابتدا نیز بازی را هجومی آغاز کرد. حملات پرتعداد این تیم خیلی زود باعث شد تا شاگردان پاپوویچ از حریف خود فاصله بگیرند و تایم اول را 32-16 پیروز بشوند. در تایم دوم این دیدار اما این دنور بود که با بهتر کردن وضعیت دفاعی خود بر بازی مسلط شد. عملکرد خوب نیکولا جوکیچ زیر سبد سن آنتونیو باعث شد تا تایم دوم با نتیجه 28-24 به نفع دنور به پایان برسد.
با شروع نیمه دوم شاهد بازی برابری بودیم. هر دو تیم سعی در کنترل روند بازی داشتند و به همین دلیل در سراسر کوارتر دو تیم نزدیک به هم پیش رفتند که در نهایت این سن آنتونیو بود که در این تایم 26-25 پیروز شد. در تایم آخر اما باز این اسپرز بود که جریان بازی را کاملا در اختیار گرفت. بازی روان این تیم و امتیاز های کسب شده توسط کوای لنارد به دنور اجازه جبران نداد و میزبان با نتیجه 30-11 پیروز تایم آخر و مسابقه شد.
این برد تعداد بردهای اسپرز را به عدد 29 رساد و تعداد شکست های دنور هم به عدد 21 رسید.
آمار بازی
تیمبازیکنامتیازبازیکنریباندبازیکنپاس
سن آنتونیو اسپرزلنارد19لنارد8اندرسون6
دنور ناگتسجوکیچ23جوکیچ9جوکیچ7

کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.