ورزشی print
مورینیو در واکنش به احتمال جدایی مخیتاریان: بله گفتن ما در گرو رسیدن پیشنهاد مناسب است
طرفداری
0 comment   6 visibility
یکشنبه 24 دی 1396 ساعت 11:20
چکیده مطلب
با رسیدن به پنجره نقل و انتقالات ژانویه، مخیتاریان بیشتر فرصت بازی پیدا کرده است.
طرفداری- اخبار و شایعات نقل و انتقالات مبنی بر علاقه دورتموند به بازگرداندن مخیتاریان به وستفالن و همچنین تمایل این بازیکن برای جدایی از منچستریونایتد، واکنش سرمربی شیاطین سرخ را در پی داشت. مورینیو جدایی بازیکنان را در گرو دریافت پیشنهاد و قیمت مناسب دانست.
به گزارش FFT، چندین هفته سکونشینی هنریک مخیتاریان، احتمال جدایی او در پنجره نقل و انتقالات زمستانی را افزایش داده است. بروسیا دورتموند محتمل‌ترین گزینه برای هافبک ارمنی منچستریونایتد است. مدیر باشگاه بروسیا دورتموند نیز خواهان بازگشت مخیتاریان است. او دلیل این خواسته را صرفه اقتصادی و آگاهی از بندهای قرارداد او در انتقال به منچستریونایتد دانست. ژوزه مورینیو درخصوص بازار نقل و انتقالات و احتمال خروج این بازیکن گفت:
هر بازیکنی قیمتش را دارد و من از آن دسته مربیان کور نیستم.
او در پاسخ به این پرسش که منظورش از مربیان کور چیست، گفت:
کور به این معنی که بازیکن مصون از انتقالات است و هرگز نمی‌تواند فروخته شود.
مورینیو انتقال مخیتاریان را در صورت گرفتن پیشنهادی مناسب رد نکرد:
هر بازیکنی ارزش خودش را دارد و زمانی که پنجره نقل و انتقالات باز می‌شود، یعنی برای علاقه هر تیمی به بازیکنان ما باز است. ما تصمیم گیرنده هستیم و پاسخ بله یا خیر خواهیم داد، پس بله گفتن ما بستگی به قیمت مناسب دارد.
با وجود سکونشینی‌های پیاپی مخیتاریان در هفته‌های گذشته، با باز شدن پنجره نقل و انتقالات، ژوزه مورینیو او را بیشتر بازی می‌دهد:
مخیتاریان در بازی آخر جام حذفی مقابل دربی کانتی بازی کرد و احتمالا مقابل استوک هم بازی خواهد کرد. او بازیکن ما و بازیکن بسیار خوبی نیز است. ما ترکیبمان را دوست داریم، به آن معتقدیم و فکر می‌کنیم رشد آن در گرو تعادل است.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.