حوادث print
درخواست میرلوحی برای انتشار قراردادهای 4 سال گذشته شهرداری
باشگاه خبرنگاران
0 comment   7 visibility
یکشنبه 24 دی 1396 ساعت 12:00
چکیده مطلب
عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه در مدیریت شهری گذشته 250 میلیارد‌ تومان در بخش خصوصی هزینه شده، گفت:از نجفی می‌خواهم تا لیست قراردادها را روی‌ سایت قرار دهند.
به گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سید محمود میرلوحی‌ عضو شورای شهر تهران در سی و هفتمین جلسه شورای شهر تهران که امروز(یکشنبه) برگزار شد، پس از شنیدن‌ سخنان شهردار تهران در صحن شورا با بیان اینکه این گزارش کاری مفید و ارزشمند بود و یک معیار و هنجار جدیدی را در کار و فعالیت شهری ارائه داد، اظهار کرد: در بخش قراردادها 50 درصد از طریق مناقصه‌ انجام شده و شاهدیم که طلبکاران‌ دائماً فشار می‌آورند.
وی افزود: بر همین اساس‌ خواهشمندم سامانه شفافیت‌ قراردادها‌ زودتر عملیاتی شود و همچنین قراردادهای 4 سال گذشته روی سایت قرار بگیرد‌ تا افکار عمومی بدانند چه جفای بزرگی در حق بخش خصوصی شده است.
عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه 250 میلیارد تومان در بخش خصوصی هزینه شده است، اظهار کرد: مردم باید بدانند در این 12 سال چه بر سر شهر آمده و این با شفافیت‌ میسر‌ خواهد شد.
میرلوحی در پایان با بیان اینکه در آستانه تصویب بودجه 97 هستیم، گفت: از شهردار تهران تقاضا دارم تا اصلاحات مناسب را در بودجه سال 97 انجام دهد.
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.