ورزشی print
مورینیو: اگر یک بازیکن در ژانویه جذب کنیم، کارمان در تابستان راحت تر خواهد شد
طرفداری
0 comment   6 visibility
یکشنبه 24 دی 1396 ساعت 12:50
چکیده مطلب
وجود "رقیبی فوق‌العاده"، دلیل فعالیت یونایتد در نقل و انتقالات زمستان.
طرفداری- عملکرد درخشان منچسترسیتی سبب شده تا هم‌شهری قرمز پوش، خواهان تقویت ترکیب تیم باشد.
به گزارش گل، این روزها اخبار زیادی پیرامون احتمال انتقال الکسیس سانچز به منچستریونایتد منتشر می‌شود. ژوزه مورینیو درخصوص احتمال داشتن نقل و انتقالات زمستانی گفت:
بگذارید بگویم که ما اهدافی در تابستان داریم، یک مدافع، یک هافبک و یک بازیکن هجومی. اگر در زمستان، بتوانیم یکی از آن‌ها را جذب کنیم، به این معنا خواهد بود که کار کمتری در تابستان خواهیم داشت. کاری که الان انجام دهیم را، در تابستان به سراغش نمی‌رویم.
سرمربی شیاطین سرخ افزود که پیش‌تر قرار نبوده آن‌ها بازیکنی را در پنجره نقل و انتقالات زمستان جذب کنند:
برنامه ما این بود که در ژانویه بازیکنی جذب نکنیم. ترکیبمان را با این ایده ساختیم و من این فلسفه را با آقای وودوارد و دیگر اعضای هیئت مدیره درمیان گذاشتم. اما اگر یک رقیب خارق‌العاده داشته باشید، باید با آن بحنگید.
منچستریونایتد با 15 امتیاز اختلاف نسبت به منچسترسیتی در رتبه دوم جدول لیگ جای دارد. مورینیو حاشیه امنیت سیتی در جدول را باعث فاصله گرفتنشان از رقبا دانست:
در این وهله فکر نمی‌کنم که این موضوع به خاطر نقل و انتقالات باشد. تیم‌های بسیار قدرتمندی در لیگ برتر وجود دارند، نه مانند لیگ‌های دیگر که تیم‌های برتر سخت امتیاز از دست می‌دهند، و مسئله بسیار مهم تفاوت امتیاز‌ بین تیم اول و دوم است. سیتی اختلاف زیادی ایجاد کرده و یک حاشیه امنیت برای خود ساخته است. این حاشیه امنیت فشار از جانب تیم‌های پشت سر شما را از بین می‌برد. من هم چنین وضعیتی را تجربه کرده‌ام.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.