فناوری print
دوربین گوشی پرچمدار بعدی هواوی شبیه به دوربین های حرفه ای SLR خواهد بود
گجت نیوز
0 comment   6 visibility
یکشنبه 24 دی 1396 ساعت 13:25
چکیده مطلب
به گفته‌ی ریچارد یو مدیرعامل هواوی، دوربین گوشی پرچمدار بعدی هواوی شبیه به دوربین های حرفه ای SLR خواهد بود و از زوم و فاصله کانونی مشابه این دوربین ها بهره می‌برد. هواوی اینک سومین گوشی ساز بزرگ جهان است. آنها مقام حالای خود را به چند دلیل مختلف کسب کرده‌اند، اما یکی از مهم‌ترین‌هایش ... نوشته دوربین گوشی پرچمدار بعدی هواوی شبیه به دوربین های حرفه ای SLR خواهد بود اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد.
به گفته‌ی ریچارد یو مدیرعامل هواوی، دوربین گوشی پرچمدار بعدی هواوی شبیه به دوربین های حرفه ای SLR خواهد بود و از زوم و فاصله کانونی مشابه این دوربین ها بهره می‌برد.
هواوی اینک سومین گوشی ساز بزرگ جهان است. آنها مقام حالای خود را به چند دلیل مختلف کسب کرده‌اند، اما یکی از مهم‌ترین‌هایش این است که این سازنده همیشه به دنبال ارائه قابلیت‌های روز همراه با گوشی های روز است. آخرین پرچمدار این کمپانی هواوی میت 10 پرو نیز از آخرین نوآوری‌های روز و ویژگی‌های جذابی برخوردار است.

همین مساله باعث شد تا غول گوشی ساز چینی محصولش خودش را روانه بازار آمریکا نیز کند. بی‌تردید این دیوایس یکی از بهترین محصولات تاریخ کمپانی هواوی خواهد بود. حال مدیرعامل این شرکت، ریچارد یو در مصاحبه‌ای جدید عنوان کرده است که تکنولوژی دوربین و ادغام هوش مصنوعی مهم‌ترین سلاح‌های کمپانی‌های سازنده در آینده هستند و این مهم است که دوربین گوشی پرچمدار بعدی هواوی از تجربیاتی مشابه با یک دوربین حرفه ای SLR برخوردار باشد.
بیشتر بخوانید: دوربین گوشی هواوی میت 10 پرو موفق به کسب امتیاز 97 از DxO شد!
این برای نخستین بار است که یک گوشی ساز تایید می‌کند مشغول کار بر روی یک گوشی است که می‌تواند تصاویری مشابه دوربین های حرفه ای SLR تهیه کند. همانطور که ریچارد یو گفت، وی می‌خواهد فاصله کانونی و زومی مانند دوربین های DSLR را به اکوسیستم موبایلی خود بیاورد. در واقع گوشی های دیگری نیز با چنین اهداف مشابهی وجود دارند. در میان آن‌ها ما می‌توانیم به گوشی های پاناسونیک CM1 و نوکیا لومیا 1020 اشاره کرد که متاسفانه برخلاف انتظارها نتوانستند به اندازه کافی مورد توجه قرار گیرند. بنابراین ما تعجب نخواهیم کرد اگر دوربین گوشی پرچمدار بعدی هواوی از قدرت و امکانات یک دوربین حرفه‌ای برخوردار باشد. به نظر جای خالی چنین گوشی در بازار موبایل جهان خالی است.
منبع :gizchina
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.