استان ها print
156 کتاب دفاع مقدس در مازندران منتشر شد
تسنیم
0 comment   11 visibility
یکشنبه 24 دی 1396 ساعت 13:29
چکیده مطلب
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران با اشاره به معرفی نقش زنان در دوران دفاع مقدس و انقلاب گفت: تاکنون 156 کتاب مرتبط با حوزه دفاع مقدس در مازندران منتشر شد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری، سردار عبدالله ملکی امروز در شورای توسعه فرهنگ ایثار و شهادت مازندران در استانداری، اظهار داشت: شهدا حق بزرگی بر گردن ما دارند که باید با ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه از برکات شهدا بهره مند شویم.
وی افزود: انتشار دانشنامه دفاع مقدس مازندران در دستور کار قرار دارد که با تایید ستاد کل، اقدامات پژوهشی در مورد آن آغاز می شود.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران با اشاره به اینکه در حوزه خاطرات مردم در دفاع مقدس، یگان‌های رزم و اداراتی که در زمینه جنگ تحمیلی نقش موثری داشتند در استان تالیفاتی انجام شد، تصریح کرد: از آغاز فعالیت بنیاد حفظ آثار تاکنون 156 کتاب در حوزه دفاع مقدس به چاپ رسیده است.
وی بیان کرد: کتاب نقش زنان مازندران در انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، نقش روحانیت و  نقش شهرستان‌ها در دفاع مقدس در دستور کار قرار دارد.
ملکی همچنین با بیان اینکه فاز نخست مرکز فرهنگی دفاع مقدس مازندران در دهه مبارکه فجر امسال افتتاح خواهد شد، گفت: تاریخ شفاهی آیت‌الله نورالله طبرسی، نماینده ولی فقیه در مازندران که در مرحله جمع‌آوری و گفت‌و‌گو قرار دارد در سال 1397  تدوین و به چاپ می رسد
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.