حوادث print
درخواست بررسی و اعلام دقیق چگونگی حادثه نفت کش سانچی
ایسنا
0 comment   5 visibility
یکشنبه 24 دی 1396 ساعت 13:40
چکیده مطلب
تذکر نمایندگان به وزرای کار، خارجه و نفت برای تسریع اقدامات اجرایی جهت نجات جان ملوانان نفت‌کش ایرانی و بررسی و اعلام دقیق چگونگی حادثه مزبور از جمله تذکرات کتبی نمایندگان به مسوولین اجرایی بود.
به گزارش ایسنا، متن تذکرات کتبی نمایندگان به مسوولین اجرایی که از سوی اکبر رنجبرزاده عضو هیات رییسه مجلس در جلسه علنی صبح امروز(یکشنبه) مجلس قرائت شد، به شرح زیر است:
سید قاسم جاسمی نماینده کرمانشاه به رئیس‌جمهور؛ جناب آقای رئیس‌جمهور متاسفانه وضعیت مدیریت هلال‌احمر در کشور مناسب نیست و زلزله‌زدگان استان کرمانشاه با گذشت سه ماه هنوز رنج می‌برند و تذکر به وزیر نیرو؛ سوءمدیریت در زمینه تقسیم آب‌های کشور و عدم توجه به ذخایر الهی که به سادگی از کنار آن عبور کرده‌ایم.
نادر قاضی پور و علیرضا محجوب، نمایندگان مردم ارومیه و تهران به اتفاق ۵۱ نفر از نمایندگان مجلس به وزیر فرهنگ؛ تداوم و تقویت اشتراک نشریات کشور به خصوص مطبوعات محلی و استانی.
عین‌الله شریف‌پور، نماینده ماکو به وزیر جهاد کشاورزی؛ تسریع در پرداخت خسارت‌های ناشی از حوادث طبیعی.
روح‌الله حضرت‌پور، نادر قاضی‌پور و علیرضا محجوب نمایندگان ارومیه و تهران به رییس‌جمهور، وزیر جهاد کشاورزی، ‌وزیر صنعت، وزیر امور خارجه؛ تسریع و مساعدت حداکثری برای فروش حدود ۶۰۰ هزار تن سیب درختی در سردخانه‌های استان آذربایجان غربی.
نادر قاضی پور و علیرضا محجوب، نمایندگان مردم ارومیه و تهران به وزیر اقتصاد؛ لزوم تسریع در رسیدگی به وضعیت کاری و معیشتی کارکنان شرکت‌های دولتی که به بخش خصوصی واگذار می‌شوند و به وزیر کشور و اقتصاد؛ تسریع در پرداخت مطالبات قانونی شهرداری‌ها از وزارت کشور و اقتصاد.
نادر قاضی پور، علیرضا محجوب و رنجبرزاده نمایندگان مردم ارومیه، تهران
و اسدآباد به وزرای کار، خارجه و نفت؛ تسریع اقدامات اجرایی برای نجات جان ملوانان عزیز و زحمتکش نفت‌کش ایرانی و بررسی و اعلام دقیق چگونگی حادثه مزبور.
نادر قاضی پور، علیرضا محجوب، رنجبرزاده و ابطحی، نمایندگان مردم ارومیه، تهران، اسدآباد و خمینی‌شهر به وزیر اقتصاد؛ تسریع در اجرای عملیات وام روستاییان عزیز برای اشتغال از یک‌ونیم میلیارد دلار صندوق توسعه ملی.
ادامه دارد
برچسب ها
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.