فناوری print
آپدیت مرورگر مایکروسافت اج اندروید با پشتیبانی از اندروید 8 عرضه شد
ترنجی
0 comment   4 visibility
یکشنبه 24 دی 1396 ساعت 14:07
چکیده مطلب
زمانی بود که مایکروسافت تنها فرمانروا در دنیای مرورگرها و دسترسی به اینترنت بود. اینترنت اکسپلورر دریچه دنیای اینترنت به شمار می رفت و آیکون آن نماد اینترنت بود. پس از سرسختی های این شرکت در به روز نشدن با فناوری های روز و اجبار توسعه دهنده های وب برای بهینه سازی صفحاتشان با این […]

زمانی بود که مایکروسافت تنها فرمانروا در دنیای مرورگرها و دسترسی به اینترنت بود. اینترنت اکسپلورر دریچه دنیای اینترنت به شمار می رفت و آیکون آن نماد اینترنت بود. پس از سرسختی های این شرکت در به روز نشدن با فناوری های روز و اجبار توسعه دهنده های وب برای بهینه سازی صفحاتشان با این مرورگر، فایرفاکس و کروم سهم آن را بلعیدند. حالا کروم روی اکثر موبایل های اندرویدی یکه تازی می کند و مایکروسافت هم تصمیم گرفته تکه ای این کیک بزرگ را با ارایه مرورگر اندرویدی خود بخورد. مرورگر مایکروسافت اج حاصل تلاش آن هاست و حالا جدیدترین نسخه آن با پشتیباتی از اندروید 8 عرضه شده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره تغییرات آن صحبت کنیم.
مرورگر مایکروسافت اج اندروید
مرورگر مایکروسافت اج هم اکنون در نسخه  1.0.0.1552 قرار دارد و تغییرات زیر را تجربه کرده است:
تجربه حالت مطالعه جدید به اشتراک گذاشتن لینک از برنامه های دیگر به اج پشتیبانی از اندروید 8 و آیکون به روزشونده بهبود پایداری، عملکرد و سازگاری با وب سایت ها در این آپدیت شما می توانید مشخص کنید که آیکون اج همانند آیکون های لانچر دستگاه خودتان به روز شود که البته باید اندروید 8 داشته باشید. شما می توانید مرورگر مایکروسافت اج را از لینک زیر دانلود کنید:
مرورگر مایکرسافت اج مرورگر مایکروسافت اج را نصب کرده اید؟ تجربه کاربری با آن دارید؟ نظرتان درباره آن چیست؟
لینک کوتاه:
phonearena
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.