فناوری print
حمید فرنگ مدیرعامل همراه اول شد
دیجیاتو
0 comment   4 visibility
یکشنبه 24 دی 1396 ساعت 15:12
چکیده مطلب
مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) امروز تغییر کرد و «حمید فرنگ» جایگزین «وحید صدوقی» شد. همراه اول با تایید این خبر گزارش می‌دهد که امروز اولین جلسه هیات مدیره این اپراتور با دو تن از اعضای قدیمی یعنی «علی بقایی» و «اسدالله دهناد» در کنار اعضای جدید به نام‌های «مهدی اخوان بهابادی» (رئیس سابق شورایعالی...
مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) امروز تغییر کرد و «حمید فرنگ» جایگزین «وحید صدوقی» شد.
همراه اول با تایید این خبر گزارش می‌دهد که امروز اولین جلسه هیات مدیره این اپراتور با دو تن از اعضای قدیمی یعنی «علی بقایی» و «اسدالله دهناد» در کنار اعضای جدید به نام‌های «مهدی اخوان بهابادی» (رئیس سابق شورایعالی فضای مجازی و دبیر سابق شورایعالی فضای مجازی در دو دوره ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد)، «بابک تراکمه» و «مهدی غیناقی» برگزار شده است و در این جلسه، حمید فرنگ به عنوان مدیرعامل جدید همراه اول انتخاب شد.
وحید صدوقی از ابتدای سال ۱۳۸۵ مدیرعامل همراه اول شد و حدود ۱۲ سال در این سمت حضور داشت. از دستاوردهای او می‌توان به نوسازی زیرساخت شبکه همراه اول در چند سال اخیر و همچنین عملکرد این اپراتور در زمینه ترابردپذیری اشاره کرد.
حمید فرنگ، مدیرعامل جدید همراه اول نیز سوابق کاری مختلفی داشته اما بیشتر با عنوان مدیرعامل سابق رایتل شناخته می‌شود. فرنگ در بازه‌ای کمتر از دو سال، از سال ۹۰ تا ۹۲ مدیرعامل اپراتور سوم کشور بوده است. پس از برکناری فرنگ از این سمت، شایعاتی پیرامون این برکناری از سوی جناح‌هایی خاص مطرح شد که وی آنها را غیرواقعی توصیف و رد کرده بود.
پس از خروج فرنگ از رایتل، وی به عنوان مدیرعامل شرکت «بهار ارتباط گستر» به کار خود ادامه داد؛ شرکتی که پیام‌رسانی به نام «ساینا» را عرضه کرده است.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.