فناوری print
هواوی می گوید پرچمدار بعدی این شرکت دوربینی در حد یک DSLR خواهد داشت
فارنت
0 comment   10 visibility
یکشنبه 24 دی 1396 ساعت 16:30
چکیده مطلب
شرکت هواوی در چند سال اخیر سرمایه گزاری سنگینی را بر روی توسعه دوربین‌های موبایلی خود، با همکاری کمپانی لایکا انجام داده است و به نظر می‌رسد نتیجه نهایی این روند در پرچم‌دار بعدی سری میت مشاهده خواهد شد.
کیفیت دوربین یکی از معیارهایی است که امروزه به مورد توجه بسیاری از افراد در هنگام خرید گوشی جدید قرار می‌گیرد و شرکت‌های سخت‌افزاری نیست بر همین اساس هرساله می‌کوشند تا محصولات خود را به بهترین فناوری‌های دوربین تجهیز کنند. دراین‌بین اغلب شرکت‌های تولید کننده گوشی از سنسورهای ساخت سونی استفاده می‌کنند، اما برخی هم مانند هواوی با کمپانی‌های دیگری نظیر لایکا همکاری می‌کنند. البته این خصلت تنها مختص هواوی نبوده، چراکه به عنوان مثال نوکیا نیز از سنسورهای موبایلی کارل زایس در محصولات بالا رده خود استفاده می‌کند.
ریچارد یو، مدیرعامل بخش محصولات مصرفی هواوی پس سخنرانی تند خود در نمایشگاه CES2018 و انتقاد از اپراتورهای آمریکایی به دلیل همکاری نکردن در فروش گوشی میت 10 پرو، در یک کنفرانس خبری حاضر شد و مسیر حرکت شرکت متبوعش در سال پیش رو را تشریح نمود. او در گوشه‌ای از سخنانش به ادغام فناوری هوش مصنوعی در سیستم دوربین گوشی‌های هوشمند اشاره کرد و وعده داد که پرچم‌دار بعدی شرکت هواوی به دوربینی تجهیز خواهد شد که با برخی از دوربین‌های DSLR برابری می‌کند!
در همین خصوص..
در مسیر تسخیر؛ داستان موفقیت هواوی
۲۱ دی, ۱۳۹۶
آغاز فروش آنلاین گوشی Huawei Mate 10 Pro در فروشگاه اینترنتی…
۱۹ دی, ۱۳۹۶
یکی از مزایای دوربین‌های DSLR امکان تعویض لنز است، که در گوشی های هوشمند وجود ندارد
هرچند وی به‌طور دقیق اشاره نکرد که این قابلیت در کدام یک از سری محصولات هواوی استفاده خواهد شد، اما این ادعای به‌خودی‌خود خیلی بزرگ و دور از دسترس به نظر می‌رسد، چراکه در حال حاضر دوربین‌های دیجیتال ‌DSLR سطح بالا و حرفه‌ای به‌هیچ‌وجه با یک گوشی قابل‌مقایسه نیستند.
تا پیش‌ازاین نیز محصولاتی مانند لومیا 1020 نوکیا و CM1 پاناسونیک با این ادعا به بازار عرضه شده‌اند، با این حال هیچ یک در عمل نتوانستند کیفیتی در حد و اندازه یک دوربین دیجیتال ‌DSLR را ارائه کنند؛ چراکه دوربین‌های دیجیتال سطح مبتدی هم از سنسورهای APS-C استفاده می‌کنند که به‌مراتب از سنسورهای استفاده‌ شده در گوشی‌های هوشمند بزرگ‌تر هستند.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.