سیاسی print
مسکو: تغییر برجام غیرممکن است/درخواست بازرسی های نامحدود غیرواقع بینانه است
ایسنا
0 comment   7 visibility
یکشنبه 24 دی 1396 ساعت 16:49
چکیده مطلب
قائم مقام نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در وین تاکید کرد که تغییر یا اصلاح برجام غیرسازنده و غیرقابل پذیرش است.
به گزارش ایسنا، قائم مقام نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در وین در گفت‌وگو با خبرگزاری اینترفکس، با بیان اینکه تغییر برجام غیرسازنده، غیرممکن و غیرقابل پذیرش است، گفت: اظهارات رئیس‌جمهور ترامپ در آخرین بیانیه خود درباره تمدید تعلیق تحریم‌های ایران تاسف‌بار است.
وی افزود: مسکو امیدوار است که بازرسی‌های آژانس بین‌المللی انرژی اتمی از تاسیسات هسته‌ای ایران مطابق با برجام ادامه داشته باشد. درخواست ترامپ برای انجام بازرسی‌های نامحدود از تاسیسات هسته‌ای ایران غیرواقع بینانه است.
به گزارش ایسنا، دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا جمعه شب (22 دی ماه) بیانیه‌ای را درباره توافق هسته‌ای منتشر و در آن اعلام کرد که به تعلیق تحریم‌های ایران ادامه می دهد. ترامپ در این بیانیه گفت که اگر طرف‌های اروپایی برجام آنچه وی نقاظ ضعف این توافق می خواند را اصلاح نکنند، از برجام خارج خواهد شد.
ترامپ پیش از این خواستار افزودن شروط دیگری همچون دائمی شدن محدودیت‌های هسته‌ای ایران در چارچوب برجام و بازرسی از تاسیسات نظامی در توافق هسته‌ای شده بود.
انتهای پیام
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.