ورزشی print
کورتوا: ما به حمایت طرفدارانمان نیاز داریم نه اینکه بعد از چند اشتباه، تیم را هو کنند و سوت بکشند
طرفداری
0 comment   7 visibility
یکشنبه 24 دی 1396 ساعت 17:22
چکیده مطلب
سنگربان بلژیکی تیم، از هواداران خواسته تا صبور باشند.
طرفداری - چلسی سومین تساوی بدون گل را در مقابل لسترسیتی ثبت کرد تا برخی از هواداران، این تیم را در استمفوردبریج هو کنند. با کسب این تساوی، چلسی در 3 دیدار اخیر نه گلی زده و نه توپی از خط دروازه اش رد شده، اتفاقی که در تاریخ باشگاه بی سابقه بوده است.
به گزارش اسکای، تیبو کورتوا، هواداران تیم را به دلیل هو کردن پس از تساوی بدون گل مقابل لسترسیتی، مورد انتقاد قرار داد. شاگردان آنتونیو کونته حتی پس از ده نفره شدن تیم حریف در دقیقه 67 نیز نتوانستند گلی به ثمر برسانند.
روباه ها فرصت های بسیاری در بازی ایجاد کردند، اما با درخشش کورتوا، دروازه چلسی در این بازی بسته ماند. این قضیه باعث نگرانی هواداران شده اما تیبو کورتوا از آنان خواسته تا بیشتر صبر کنند. او در مصاحبه با شبکه تلویزیونی چلسی گفت:
من می دانم که به عنوان یک تیم عملکرد خوبی نداشتیم، این سومین تساوی بدون گل ما بود. ما به طرفداران در استمفوردبریج نیاز داریم که به حمایت از ما بپردازند، نه اینکه با یک پاس اشتباه یا یک شوت بی حاصل، شروع به هو کردن و سوت زدن کنند. من فکر نمی کنم که عملکرد ما در طول این فصل بد بوده باشد.
آلوارو موراتا در پنج مسابقه آخر خود موفق به گلزنی نشده است. به نظر می رسد تیم لندنی در خط حمله، با مشکل مواجه شده است. کورتوا در این باره می گوید:
مهم این است که طرفدارن بدانند ما می خواهیم بازی را از عقب شروع کنیم، این سبک بازی تیم است.
آنتونیو کونته نیز اعتقاد دارد که فریاد هواداران علیه بازیکنان، هیچ کمکی به تیم نخواهد کرد.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.